Skocz do zawartości

ValterZheliazkov

Forumowicz
 • Liczba zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ValterZheliazkov

 1. В повечето случаи проблемът е „чуждо тяло“ - болт, парче метал, по-голям камък, ръкавица. Може да не сте забелязали това, докато остъргвате подаващото устройство и кошчето за боклук. Proszę używać języka forum. Za gogle translatorem: W większości przypadków problemem jest „obce ciało” - śruba, kawałek metalu, większy kamień, rękawica. Być może nie zauważyłeś tego podczas skrobania podajnika i śmieci.
 2. Mam potencjał 13,7 kg / h, węgiel 8-18 mm, większą ilość 8 mm.
 3. Dzięki Oldek! Wiem, jak zrobić test i ustawić wartości, wyjaśniłem metodę osobie, ale nie może tego zrobić.
 4. Witam, proszę o poradę! Znajomy kupił palnik Ecoenergia kW 50 kW. oraz zarządca SKZP. Ten wentylator jest włączony. Wyjaśnij mu, jak przetestować wentylator i wyregulować wagę, ale mężczyzna ma z tym problem, a ja mieszkam bardzo daleko od niego i nie mam doświadczenia z dużą mocą. Pytam o radę w sprawie skali, ile postawić na 1% a 100% na wentylator?
 5. altoro i obserwuję to samo ze mną, małe węgle 8-18 mm.
 6. Z drugiej strony płyty używam ognioodpornej samoprzylepnej taśmy uszczelniającej 10x2 mm.
 7. Уплътнението е направено от топлоустойчива керамична хартия с дебелина 5 милиметра.
 8. https://costerowniki.pl/pl/p/Panel-pokojowy-PS-43-01-szary/13
 9. Daj co najmniej 50% na konserwację 40-watowemu wentylatorowi.
 10. Czy palnik to 15 kW? Czy potencjał podajnika nie jest mały?
 11. Tak, może sobie z tym poradzić.
 12. W Polsce masz duży wybór kontrolerów. Wybierasz według swoich potrzeb, czym i jak zarządzać oraz ceną. Używam i polecam TIMEL SKZP 02F.
 13. https://costerowniki.pl/pl/p/Modul-internetowy-ETH-01C/14
 14. U mnie wersja 1.34 Androida 8 daje ten sam błąd, Android 9 działa.
 15. Nie żartuję. Jeśli pudełko zostanie umieszczone na ścianie, na odczyty wpłynie jego temperatura i nie pokażą rzeczywistej temperatury powietrza. Powierzchnia ściany nagrzewa się wolniej niż powietrze.
 16. Witaj! Z wielu postów na forum tak zamontowałem czujnik temperatury zewnętrznej. Pudełko nie powinno dotykać, ale żadnych powierzchni, ponieważ na odczyt ma wpływ ich temperatura. W ten sposób jest chroniony przed bezpośrednim ciepłem słonecznym, deszczem i śniegiem oraz silnymi wiatrami.
 17. Miałem Vitkowskiego 15 kw. z rerort i skzp 02 przesiadłem się na skamp pv13 z sv200 i mam wielką ulgę przy czyszczeniu. Przepraszam, że nie wziąłem skampa mini
 18. Po prostu pomysł. Alternatywnie, w lecie, gdy nie ma ogrzewania, wyjmij palnik i odeślij producenta do naprawy (instalacja zapalniczek i złącz wentylatora), robocizny i nagród materiałowych.
 19. Чета теории на конспирацията от любопитство, а не да ги създавам. Имах предвид дупката, която заобиколих, ако тя наистина е дупка, за какво е? Други печати, които съм виждал, липсват или липсват.
 20. Oprócz dodania zapalniczki zauważam, że nastąpiła zmiana w dopływie powietrza wtórnego, uszczelka ma otwór po drugiej stronie. Płyta montażowa również musi zostać przerobiona.
 21. ValterZheliazkov

  Nowy piec

  Ако разликата е само в броя на дупките в чинията, можете да вземете плоча с мощност 20 кВт, ако имате прекалено голяма мощност, можете да включите два реда дупки със силикон. Lub odwrotnie, weź płytę 15kW, jeśli nie masz wystarczającej mocy, aby wywiercić jeszcze dwa rzędy otworów.
 22. Cześć Mam ten sam problem z wahaniem zaworu 3D, gdy pompa CO jest na pierwszym biegu. Jest teraz ustawiony na drugi bieg i nie mam wahania, temperatura jest dokładnie utrzymywana.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.