Skocz do zawartości

ValterZheliazkov

Forumowicz
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralny

O ValterZheliazkov

 • Tytuł
  Bywa od czasu do czasu

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mizia, Vraca, Bulgaria

Informacje o ogrzewaniu

 • Co ogrzewam?
  Dom 100 m2
 • Instalacja
  Korektor hydrauliczny, 3 pompy, zawór trójdrogowy, grzejniki aluminiowe, termostat powrotny trójdrożny + 200 litrów ciepłej wody użytkowej.
 • Kocioł
  SKAMP-PV13 kw, SKZP-02F

Ostatnie wizyty

719 wyświetleń profilu
 1. Po prostu pomysł. Alternatywnie, w lecie, gdy nie ma ogrzewania, wyjmij palnik i odeślij producenta do naprawy (instalacja zapalniczek i złącz wentylatora), robocizny i nagród materiałowych.
 2. Чета теории на конспирацията от любопитство, а не да ги създавам. Имах предвид дупката, която заобиколих, ако тя наистина е дупка, за какво е? Други печати, които съм виждал, липсват или липсват.
 3. Oprócz dodania zapalniczki zauważam, że nastąpiła zmiana w dopływie powietrza wtórnego, uszczelka ma otwór po drugiej stronie. Płyta montażowa również musi zostać przerobiona.
 4. ValterZheliazkov

  Nowy piec

  Ако разликата е само в броя на дупките в чинията, можете да вземете плоча с мощност 20 кВт, ако имате прекалено голяма мощност, можете да включите два реда дупки със силикон. Lub odwrotnie, weź płytę 15kW, jeśli nie masz wystarczającej mocy, aby wywiercić jeszcze dwa rzędy otworów.
 5. Cześć Mam ten sam problem z wahaniem zaworu 3D, gdy pompa CO jest na pierwszym biegu. Jest teraz ustawiony na drugi bieg i nie mam wahania, temperatura jest dokładnie utrzymywana.
 6. Ostatnie kilka postów na pochłaniacz moją obserwację problemu z napowietrzeniem 15 kW. Niestety nie mogę również wyeliminować problemu węgla, ponieważ nie mam dostępu do innych rodzajów. Wszystkie filmy, które znalazłem i oglądałem, dotyczyły 25 kW. i nie mam podstaw do porównania.
 7. Moc wynosi 13kw, modulacja 10-100%. Przy 0 do +5 moduluje średnio około 35%, od 0 do -7 średnio około 42%. Mam dwa wentylatory spa 07 i DM80 i w obu obserwuję to samo w całym zakresie od 10 do 100. Wentylator znajduje się po stronie problematycznej, zmieniłem pozycję wentylatora, ale bezskutecznie. Po zewnętrznej stronie komory spalania w rogu po stronie śruby znajduje się śruba z trzema podkładkami. Myślę, że po drugiej stronie jest to samo. Nie wiem, jaką funkcję ma poza naprawą komory spalania. Czy można w jakiś sposób utrudnić przepływ powietrza, ponieważ tam mniej się pali? Problematyczne spalanie następuje od strony, z której wydostaje się powietrze wtórne, schłodziło komorę spalania i wchodzi do komory spalania.
 8. Wszystkie otwory wentylacyjne powietrza wtórnego są sprawdzone i są otwarte (po obu stronach iu góry). Z boku z mniejszym oparzeniem wlot powietrza przez boczne otwory jest niższy, a płomień jest leniwy, dymny, a po drugiej stronie intensywny (bardziej zabawny).
 9. Trzy dni temu wyczyściłem komorę powietrzną i sprawdziłem również grill - nie było żadnych otworów. Wideo jest teraz starsze, nie ma spalania węgla, ale spalanie z jednej strony jest takie samo.
 10. W postach nr 43 i 51 tego tematu zamieściłem zdjęcia i filmy. W jednym kraju węgiel jest zawsze bardziej spalany. Oto kolejne wideo. W poniedziałek będę mógł napisać więcej, że idę do pracy. Jeśli ktoś chciałby przedyskutować, czy prawidłowo wyregulowałem natężenie przepływu (pomp). Mój system ma trzy pompy, sprzęgło hydrauliczne i zawór trójdrożny z siłownikiem. Jest też trójdrożny zawór antykondensacyjny, ale używam go wiosną i jesienią, kiedy przestaje grzać w ciągu dnia. VID_20191208_113624.mp4
 11. Dla mnie sytuacja jest taka sama jak dla pochłaniacz. Sprzątam co dwa do trzech tygodni i jest ich mnóstwo. Wciąż płonie jedna strona, o której pisałem na początku tematu.
 12. Здравей anek65! Все още мисля, че основният ти проблем е въздухът, дишаш твърде много. Моите размисли гледах всички филми на Kamil за SV200 и няма повече въздух от 40-45% (40 вата вентилатор), с изключение на някои супер калорични въглени, има дух (25-60) - мощност 19 kw. Altoro 15 kw има въздух 17-40 % От 24 часа въздухът задава 14-36% на wpa 07 за 13 kw, а пушенето е обещаващо засега, без дим от комина. pp Proszę, o małą pomoc i radę, jeśli to możliwe w prywatnych wiadomościach, na temat dostosowania prędkości przepływu wody (prędkości pompy), ponieważ widzę, że mają one duży wpływ na modulację i spalanie. Pozdrowienia! Valter
 13. Cześć Nie znam kierowcy, ale myślę, że powietrze jest niskie. Płomień powinien być prawie poziomy. Zgodnie z ustawieniami w książce minimum powietrza 20%, ustawiasz 12% i dodatkowo zamykasz tęczówkę wentylatora.
 14. Ze mną przy mocy palnika 13 kw mam powietrze przy wpa 07(18-40%), przy DM80(6-20%).
 15. Dla mnie układ podajnika i komina jest taki sam, po prawej stronie. Z wyjaśnień dowiedziałem się, że duże otwory powinny znajdować się po lewej stronie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.