Skocz do zawartości

sidi62

Stały forumowicz
 • Liczba zawartości

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-2 Marny

O sidi62

 • Tytuł
  Stały Forumowicz

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Podobno są ludzie, którzy nadal twierdzą, że Ziemia jest płaska. Dzierżawiłem butlę przez 14 lat, od dwóch mam własną. Analizując teraz koszty mogę stwierdzić, że przez pierwsze 2-3 lata było ok, potem narzucana przez dostawcę cena gazu prawie co roku rosła. W 2015 wiosną płaciłem za gaz 4-krotnie więcej [wliczając dzierżawę] niż ówczesne ceny na wolnym rynku. Różnica kosztów przez te wszystkie lata była taka, że mógłbym kupić kilka butli...
 2. Jeśli chcesz ogrzewać propanem to musisz mieć własny zbiornik.Nie daj się namówić na rabaty przy wykonaniu instalacji i póżniejszą dzierżawę. Ceny propanu faktycznie zmieniają się w ciągu roku, ale przy własnym zbiorniku kupujesz wtedy. gdy jest najtaniej i od kogo chcesz.
 3. Dzięki za link, teraz można samemu przewidzieć pogodę na najbliższe godziny.
 4. Mam łazienki z oknami i wietrzę je kiedy tylko się da. Mam w nich również wentylatory elektryczne, więc nie ma cofek kiedy tam przebywam. Wbrew normom mam wentylowane każde pomieszczenie w domu i nie chodzę w nim w czapce przy jakiejkolwiek temperaturze na zewnątrz. Nie sprawdzam, którymi kratkami powietrze wpływa a którymi wypływa bo mi się nie chce, a poza tym wierzę, że mój dom mnie lubi i nigdy nie zrobi mi krzywdy. :)
 5. Więcej grzybów i bakterii jest w łazienkach a roztoczy w pościeli niż w kanałach wentylacyjnych.Nawiewanie powietrza przez kanały nadal jest wentylacją tak jak jazda pod prąd nadal jest jazdą.
 6. Wentylacja to cyrkulacja powietrza między pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Który warunek nie jest spełniony?
 7. Przestań biadać, że nic nie masz i rusz dupę od kompa.Może jakiś sąsiad ma rurkę pp fi 20, powinna pomóc, bo jest dość giętka, by ją wepchąć w komin od dołu i wystarczająco sztywna, by przekuć zator w kominie.
 8. Idzie misjonarz przez sawannę, spotyka lwa. Pada na kolana i woła; Panie Boże, spraw by istota którą spotkałem okazała chrześcijaskie uczucia. Na to lew przyklęka i mówi; Panie Boże, pobłogosław ten dar, który zaraz spożywał będę.
 9. Strażak pewnie świetnie działa, ale w warunkach laboratoryjnych. Niestety wiatr nie chce wiać ze stałą prędkością i z jednego kierunku więc zdarza się, że strażak ustawi się chwilowo otworem pod wiatr i masz wdmuchiwanie dymu do chałupki ze zwielokrotnioną mocą. Być może nie uwierzysz puki sam się nie przekonasz, ale "błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli" ;)
 10. Strażak nic ci nie pomoże, sam przerabiałem taki sam problem u siebie. Pomogło przedłużenie komina nierdzewką fi 200 o długości 1.8 metra.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.