Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auraton Lub Euroster A Ling Combi


siedlaki

Rekomendowane odpowiedzi

jaki masz sterownik w kotle??

 

Najczęściej odbywa się to tak że blokuje pompe CO i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto pomiar temperatury jest w pokoju z podlogowka i to ta temperatura okresla czy pompe CO wylaczyc . W efekcie w innych pomieszczeniach gdzie sa kaloryfery zimno bedzie .

 

Pozwolę sobie nie zgodzić się z wypowiedzią. Wszystko uzależnione jest od miejsca w którym jest sterownik/czujnik. Mam bezprzewodowego Auratona w salonie, a w pozostałych pomieszczeniach i na podłogówkach wyregulowałem głowicami . Różnice temp. w użytkowych pokojach nie przekraczają 1-2*C.

 

Jak napisał DJ82, - przez sterownik kotła wyłącza pompy, kocioł przechodzi w podtrzymanie, sporo opału oszczędza - koniec filozofii. Jak ktoś nie ma pogodówek i innych bajerów - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam , ciekawi mnie jak działają te termostaty bo chce sobie takowy założyć ale wyczytałem ze on steruje pompka lub zaworem ,ale ja nie mam zaworu a pompka na stałe wpięta pod 220V i czym on tera bedzie sterował

Mam Linka Combi 23kw na piecu 55-58 stopni i po upływie doby w domu 24stopnie ( na zew - 10) no i che zeby mi coś sterowało piecem z poziomu 1 pietra no bo w domu za gorąco a i opału troche idzie wieć musze coś z tym zrobić i czy taki Auraton rozwiąże problim dodam ze mam sterownik economic 3000

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie nie zgodzić się z wypowiedzią. Wszystko uzależnione jest od miejsca w którym jest sterownik/czujnik. Mam bezprzewodowego Auratona w salonie, a w pozostałych pomieszczeniach i na podłogówkach wyregulowałem głowicami . Różnice temp. w użytkowych pokojach nie przekraczają 1-2*C.

 

Jak napisał DJ82, - przez sterownik kotła wyłącza pompy, kocioł przechodzi w podtrzymanie, sporo opału oszczędza - koniec filozofii. Jak ktoś nie ma pogodówek i innych bajerów - polecam.

 

Pozwolę sobie wtrącić słowo na temat sterownika pokojowego pomiar temp w 1 punkcie to nie jest dobry pomysł chyba że ma to tylko służyć oszczędzaniu paliwa malo jesteśmy w domu wiec programujemy kiedy ma być cieplej i napewno po to by nie przegrzewać domu tylko jak są głowice termostatyczne to jest klopotliwe, złotym środkiem okazało by się urządzenie EUROSTER 80 RX TX programator 7 dniowy + sterownik głowicy termostatycznej programujemy temperatury tak jak lubimy, tylko kolejny problem ogrzewanie podłogowe i to trzeba jakoś rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.