Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór w bloku, ogrzewanie miejskie


Kamilos87

Rekomendowane odpowiedzi

A do jakiego pomieszczenia biegnie przewód z zakręconym zaworem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika z tego, że masz zakręcone ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to są zawory do mieszkań, a ten zakręcony na 100% jest od Twojego mieszkania, to albo zawór jest uszkodzony, albo to nie jest zawór do Twojego mieszkania. Jak wszystko działa, to po co ruszać? Chyba że ciekawość Cię zżera, to odkręć i zobacz. Teoretycznie nic się nie powinno stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jedno z mieszkań jest niezamieszkałe i grzejniki zdjęte, to wystarczy poczekać trochę i będzie widać u kogo woda pod progiem leci 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotknij ręką po kolei te rury zawory czy są ciepłe skoro u ciebie i innych grzeje to powinna być wyczuwalna jakaś podobna temperatura miedzy nimi a jak zakręcony to raczej zimny możliwe że zle opisali rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jedno pokrętło zaworu założone odwrotnie, bo oryginalne mi się połamało, a inne pasowało tylko tak, że zawór jest otwarty, a pokrętło pokazuje jakby był zamknięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, sprawdziłem wszystkie 4 zawory i tylko ten zakręcony jest zimny wiec nie podaję ciepła. Na piętrze są dokładnie 4 mieszkania wiec kazdy zawór powinien odpowiadać za osobne mieszkanie. Nie wydaje mi się zeby ktoś z mieszkańców z piętra nie korzystał z ogrzewania... Czy jest wogole taka możliwość ze dwa mieszkania są pod jednym zaworem a jeden pozostaje wtedy wyłączny? Rachunki za ogrzewanie normalnie dostaję więc nie mam pojęcia jak by w takiej sytuacji wyglądało rozliczenie ogrzewania 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunki masz wyliczane z podzielników i ciepłomierza w budynku. Masz ciepło to nie wnikaj, a jak Cię to bardzo intryguje zadzwoń do zarządcy budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.