Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TAURON-wypowiedzenie umowy


wacio1967

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj dotknęło mnie wypowiedzeniu umowy na gaz przez Tauron. Z tego co powiedziała babka na gorącej linii, to wypowiedzenia dostają prawie wszyscy użytkownicy.

Do 30 listopada muszę znaleźć sobie nowego dostawcę. Jedyny jaki znam w moim rejonie to PGNiG, który ponoć nie podpisuje nowych umów. Na lini do PGNiG czekam już cztery godziny. Zaraz bateria mi padnie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dodzwoniłem się. Ze strony PGNiG zniknęła możliwość podpisania umowy online. Wcześniej była taka możliwość, nawet została instrukcja jak to zrobić. :-). Zanosi się na to że będę rozliczany taryfą rezerwową, tylko nigdzie nie mogę znaleźć stawek rezerwowych w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Trochę nerwówki było, a teraz niepotrzebnie straszą ludzi. Jestem już po rozmowach z Tauronem i PGNiG. Jak przy podpisywaniu umowy podawany był dostawca rezerwowy, to nic nie trzeba robić. Z tego co kojarzę, to chyba podawałem. Ale jeżeli nie podałem, to i tak przejdę z automatu pod innego dostawcę. Nowy dostawca mnie o tym poinformuje i będę musiał się pofatygować na podpisanie nowej umowy. Na infolini z PGNiG powiedzieli że jeszcze mnie nie ma na liście i mam zadzwonić pod koniec miesiąca. Sasina bym raczej nie słuchał. Na portalu społecznościowym, to on może sobie grozić. Takie rzeczy załatwia się po cichu a nie na forum. Ludzie bez wyobraźni. Kto wybierał tych debili ? Polskę do takiego stanu doprowadzić. Zawsze byłem apolityczny, zawsze coś tam sobie kradli. Najważniejsze że do gospodarki łap nie wsadzali. Teraz kij w szprychy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.