Skocz do zawartości
IGNOROWANY

De dietrich MCR3 PLUS 24T 2 Ciągle grzeje


IWANOW69

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z kotłem De dietrich MCR3 PLUS 24T 2  pracuje u mnie już 3 sezon i w ostatnich kilku dniach mimo ustawionej temperatury na sterowniku SALUS 091FLRF v2 22,5 stopnia kocioł potrafi dogrzać do 25 stopni czasami nawet więcej. Czasami się wyłączy czasami idzie cały dzień. Na sterowniku nie świeci się ikona że kocioł pracuje tak samo przy odbiorniku sterownika lampka pali się czerwona co oznacza że sterownik nie każe kotłowi pracować Mimo tego grzejniki są ciepłe. W poprzednich sezonach nigdy nie wyłączałem opcji grzania grzejników przy kotle tylko sterował tym sterownik salus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie na module przy kotle czy ktoś nie przełączył na manual górnego przełącznika . Sprawdź podłączenie przewodów od modułu  w kotle czy sie nie zwarły przy kostce przyłączeniowej na panelu kotła . Sprawdź w instrukcji kotła podłączenie termostatu pokojowego cz coś się nie zmieniło w ustawieniach / wybór termostatu (nie pamiętam a nie mogę znaleźć) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.