Skocz do zawartości
IGNOROWANY

De Dietrich MCR3 Evo.


sebasp

Rekomendowane odpowiedzi

Brak informacji na temat temperatury zewnętrznej na regulatorze Smart TC.
W ustawieniach kotła :
AP056 Obecność czujnika zewnętrznego 1= AF60
AP091 Typ połączenia czujnika zewnętrznego 1 = Czujnik przewodowy.
Brak błędu A00.34 Czujnik zewnętrzny przewidziany lecz nie został wykryty. 
Co można jeszcze zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzień dobry mam ten sam problem

Kocioł MCR EVO 24T

Regulator SMART TC podłączony bezpośrednio pod złącze RBUS

Ustawienia takie same - w smart TC nawet po aktualizacji po wejściu w opcję czujnik zewnętrzny jest tylko informacja "Niedostępny"

Z tego powodu również brak krzywej grzewczej na SMART TC - sprawdziłem przewód wydaje się być w porządku szczególnie że w aplikacji  na android temperatura z czujnika zewn. jest pokazywana ale na samym smart TC nie - również krzywa grzewcza jest dostępna w aplikacji ale na regulatorze mimo opisu w instrukcji jej nie ma.

W aplikacji nie można ustawić wartości mocy kotła - taka opcja jest w regulatorze SMART TC ale tam również nie można jej ustawić ponieważ regulator pozwala na zmiany ale ich nie zapamiętuje przez co wyliczenia zużycia energii w aplikacji m3 są totalnie zaniżone.

Proszę o informację czy w Pana przypadku te opcje są dostępne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 18.02.2021 o 01:45, kaztg napisał:

Dzień dobry mam ten sam problem

Kocioł MCR EVO 24T

Regulator SMART TC podłączony bezpośrednio pod złącze RBUS

Ustawienia takie same - w smart TC nawet po aktualizacji po wejściu w opcję czujnik zewnętrzny jest tylko informacja "Niedostępny"

Z tego powodu również brak krzywej grzewczej na SMART TC - sprawdziłem przewód wydaje się być w porządku szczególnie że w aplikacji  na android temperatura z czujnika zewn. jest pokazywana ale na samym smart TC nie - również krzywa grzewcza jest dostępna w aplikacji ale na regulatorze mimo opisu w instrukcji jej nie ma.

W aplikacji nie można ustawić wartości mocy kotła - taka opcja jest w regulatorze SMART TC ale tam również nie można jej ustawić ponieważ regulator pozwala na zmiany ale ich nie zapamiętuje przez co wyliczenia zużycia energii w aplikacji m3 są totalnie zaniżone.

Proszę o informację czy w Pana przypadku te opcje są dostępne ?

Mam dokładnie taki sam problem. Czy udało się go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.