Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro Bio Slim 25 kw - piec albo sterownik wszystko rozregulowany


Gosia51

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, gilal napisał:

Przewód połączeniowy internetowy standardowy. Podłączysz go tam gdzie podłączone są wszystkie pompy. Z prawej strony jest (powinno być) wejście internetowe

Tak jest juz sprawdziłam.  Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis wezwałem 5 XII, w ciągu miesiąca pojawiło się 3 imbecyli pogarszających sprawę. W marcu dostałem części z serwisu centralnego i naprawiłem sobie sam. Kocioł przez 3 miesiące pracował w dwustanie.

Edytowane przez HarryH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gilal napisał:

Przewód połączeniowy internetowy standardowy. Podłączysz go tam gdzie podłączone są wszystkie pompy. Z prawej strony jest (powinno być) wejście internetowe

Ok dziękuję . Udało mi się odpalić podłogówkę,  hura! 

2 godziny temu, HarryH napisał:

Serwis wezwałem 5 XII, w ciągu miesiąca pojawiło się 3 imbecyli pogarszających sprawę. W marcu dostałem części z serwisu centralnego i naprawiłem sobie sam. Kocioł przez 3 miesiące pracował w dwustanie.

No to mnie Pan pocieszył , obym trafiła na normalnego serwisanta,  który może mi wszystko wytłumaczyć,  bo z autopsji wiem, że faceci nie chcą tłumaczyć nic kobietom ponieważ  twierdzą że nie znają się na niczym . A u mnie w domu to ja jestem trochę jak spec . 

Edytowane przez Gosia51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś się namieszało wcześniej, a przywrócenie ustawień fabrycznych teraz potęguje problem.

Trzeba by było na spokojnie wszystkie nastawy sprawdzić i ustawić jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze gwarancja? JEst 2 lata, czasem promocje na 3. Bo jeśli nie, to ktoś tam w Małopolsce może mieć lepsze pojęcie od serwisu quasi-autoryzowanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gilal napisał:

Myślę, że coś się namieszało wcześniej, a przywrócenie ustawień fabrycznych teraz potęguje problem.

Trzeba by było na spokojnie wszystkie nastawy sprawdzić i ustawić jak należy.

Dokładnie, jeśli był problem z prądem  to na wszelki wypadek przełączę piec na listwę zasilającą od komputera . Jutro go wyczyszczę,  pobawię się z internetem i będę się modlić o serwisanta .

1 godzinę temu, HarryH napisał:

To jeszcze gwarancja? JEst 2 lata, czasem promocje na 3. Bo jeśli nie, to ktoś tam w Małopolsce może mieć lepsze pojęcie od 

 Mi powiedziano  że jak przyjedzie serwisant i zrobi ustawienia to płacę 500 zł. Niech weźmie kasę ,ale niech zrobi tak jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zdalnie ustawić. Oczywiście z konsultacją domownika.

Ale jak kociołek na gwarancji to ktoś pewnie przyjedzie. Oby kumaty. Bywa, że niby serwis, a gość coś tam robi z kotłami i nie do końca wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc dzisiaj byli panowie z serwisu , nareszcie . I jak się okazało do pieca podłączono nie ten  palnik  co ma być przy piecu , podłączyli jednogrzałkowy bo taki dostarczono,  a powinien być dwugrzałkowy i piec sobie szalał .  Panowie z serwisu bardzo mili i znali się na robocie . 

Edytowane przez TIMON120777
niepotrzebny cytat poprzedniego posta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, że udało się i dzięki za info.

Jak najbardziej jeżeli za taki palnik zapłaciło się to fajnie, że ktoś to wylapal i wymienili. Oczywiście palnik z dwoma grzałkami jest wygodniejszy. Oczywiście klient i tak tego nie zobaczy bo system "spark" dziala tak, że grzałki działają naprzemiennie.

To też można ustawić w sterowniku jak grzałki mają pracować. Grzałka 1 lub 2 albo auto. Jak są 2 grzalki to ustawia się w auto :)

Pozdrawiam

 

Edytowane przez gilal
Literówka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.