pmonsky Opublikowano 24 Lipca 2020 #1 Opublikowano 24 Lipca 2020 Cześć, prośba o pomoc. Chodzi o piec jak na zdjęciu. Temat dotyczy wygrzewania wylewki. W protokole mam informację, że system powinien pracować z temperaturą 50 st. lub swoją maksymalną. Jestem na 4. dniu wygrzewania i temp. ustawiona na 50 st. Czy ustawiać więcej? Jeśli tak, to jaką wartość można bezpiecznie ustawić? Instrukcja do pieca została u hydraulika, a on sam jest na urlopie przez co nie mam z nim kontaktu i nie mam jak tego zweryfikować samemu. Cytuj
sambor Opublikowano 24 Lipca 2020 #2 Opublikowano 24 Lipca 2020 Oj chyba będzie nowa wylewka potrzebna - Cytuj
pmonsky Opublikowano 24 Lipca 2020 Autor #3 Opublikowano 24 Lipca 2020 (edytowane) Tyle tych wykresów widziałem, a jeden ciekawszy od drugiego :) Spękania są, ale te kontrolowane na dylatacjach. Poprawka, to 5. dzień Edytowane 24 Lipca 2020 przez pmonsky Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.