Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włączenie automatycznego scalania postów.


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyliśmy właśnie funkcje automatycznego scalania następujących po sobie postów napisanych przez jednego użytkownika. Obecnie jest ustawione na 40 minut. Tzn jeżeli po upływie 40 minut napisze kolejnego posta będzie już on widniał jako osobny post.

W związku z tym odpowiadając różnym osobom w danym wątku nie ma już przeciwwskazań aby do każdej pisać osobny post. W razie potrzeby zostaną one automatycznie połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej_M_ Opisz dokładnie w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie rozumiem tego co napisałeś, a ja na czerwono zaznaczyłem.
Automatycznie, to automatycznie.

Godzinę temu, marcin napisał:

Włączyliśmy właśnie funkcje automatycznego scalania następujących po sobie postów napisanych przez jednego użytkownika. ,,,,

,,,, W związku z tym odpowiadając różnym osobom w danym wątku nie ma już przeciwwskazań aby do każdej pisać osobny post. W razie potrzeby zostaną one automatycznie połączone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o sytuacji, która wcześniej często się zdarzała. Tzn odpowiadasz jednej osobie klikając "Cytuj" pod postem, po czym odpowiadasz drugiej znowu klikając "Cytuj". Wcześniej wychodziły z tego często 2 posty jeden pod drugim. Teraz zostaną one połączone w jeden.

We wklejonym screenie tak się nie stało, gdyż pomiędzy Twoimi wpisami został dodany mój. Łączone są tylko następujace po sobie posty tego samego użytkownika.

Generalnie to prosty algorytm:

1. Dodajesz post;

2a. Jeżeli ostatnim postem w temacie jest post kogo innego Twój post zostaje dodany jako nowy post

2b. Jeżeli ostatnim postem w temacie jest Twój post oba posty zostają scalone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i działa, ale często może stracić na logiczności - takie scalanie auto nigdy nikomu nic nie dało np odpowiadam jednemu koledze i od razu nowy post z odpowiedzią innemu łączy się z tym poprzednim - szczególnie jak są podobne cytaty lub teksty odpowiedzi - powstaje śmieszność całego scalonego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem czas łączenia na 40 minut. Dzięki temu będzie ciągła możliwość edycji dodanej treści. Dotychczas w sytuacji napisania post pod postem w odstępie np. 65 minut post był dołączany do poprzedniego, co skutkowało brakiem możliwości edycji, która upływa po 60 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.