Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Tech do Zebiec Merkury 35kW


ppycha83

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję informacji na temat sterownika do kotła Zębiec Merkury 35kW. Posiadam w nim obecnie sterownik ST-48 czy mogę zamienić na coś bardziej zaawansowanego? Np. Tak by sam sterownik dobierał moc kotła. Widziałem tech ST-480 lub 580, ale czy to coś wiecej? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się kierował w kierunku sterownika firmy Timel SKZP-02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z zakupem, niedługo będzie w sprzedaży Timel SKZP-05.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo to mocno nieprecyzyjne określenie:).

Ale fakt sezon grzewczy się kończy więc nie zaszkodzi jeszcze pomęczyć się z tym co masz i poczekać do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzymywalem dwa sezony z zakupem skzp 02 bo czekałem na obsługę 2 mieszacza i się nie doczekałem. Pod koniec roku była tylko informacja od producenta że prace trwają i najprawdopodobniej opcja będzie dostępna na początku kolejnego roku.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Za ok 5 stówek do zebca będzie idealnie pasował elster expert z-pid , wszystkomający i wszystkodający sie regulować , sterowanie strefami ,obniżenia nocne,sterowanie zaworem wbudowanym ,antylegionella i masa innych ustawień a kasa w sumie nieduża. ja nie mam najmniejszego problemu i co bym za ekogroszek nie wrzucił to spokojnie mogę go dosterować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skzp to takie optimum, każdy ci go poleci, wystarczy wejść na temat skzp i się odezwać i jak opiszesz problem to szybko otrzymasz pomoc z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.