Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzanie kamienicy 95m2


Szpinak

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wynajęciem mieszkania w kamienicy na 3 najwyższym piętrze z ogrzewaniem gazowym. 95m2 podzielone na 3 pokoje duży salon i łazienkę. Szukam orientacyjnej informacji jakich opłat za gaz przy ogrzewaniu tego mogę się spodziewać? Posredniczka niestety nie była w stanie pokazać faktur z zeszłego roku dlatego nie wiem z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przycisnąć pośredniczkę o te faktury ( pewnie nie chciała wystraszyć klienta ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziała mi, że jest w tym mieszkaniu po raz drugi bo jej agencja to mieszkanie ma od teraz a faktur nie ma bo poprzedni właściciel mieszkał tam sobie sam bez ich agencji stąd nie ma dostępu do faktur. Ja byłem tam tylko 10 minut żeby to obejrzeć i nie wiem za wiele na ten temat. Powiedziała żeby liczyć 500-600 za miesiąc ale z drugiej strony znajomy mi mówi że kiedyś dostał wyrównanie 2000 za ogrzewanie gazowe w podobnym miejscu to w ogóle możliwe? Nie wiem czy to cokolwiek może pomóc mam takie zdjęcia to wrzucam. 

Screenshot_20191221_000012.jpg

Screenshot_20191220_235957.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szpinak napisał:

Powiedziała żeby liczyć 500-600 za miesiąc

Myślę,że to dość bezpieczne założenie,ale niestety sam się będziesz musiał przekonać. Dużo zależy od instalacji/kotła czy ocieplenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem mieszkanie 64m2 na poddaszu kamienicy ogrzewane gazem. 600zł miesięcznie w sezonie grzewczym to było mało. Na dodatek maks temperatura co utrzymywałem żeby nie zmarznąć i nie zbankrutować to 18 stopni. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.