Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór kotła.


szymek1894

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Puławiak, usunięty został tylko jeden post około osiem lat temu...

Nie oceniaj po sobie....

Możesz się zalogować i zapytać innych użytkowników, czy kiedykolwiek spotkali się z usunięciem jakiegoś postu.

A tak na marginesie, to miałeś być u nas żeby obejrzeć w pracy kocioł ONE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Heiztechnik napisał:

 

Możesz tam przeczytać tysiące postów w 99,9% zadowolonych użytkowników....

Pozdrawiam

Myślę, że z tymi % zadowolonych to lekka przesada... Na tym forum też znajdziemy dużo użytkowników, którzy są "zadowoleni inaczej"...

A ci zadowoleni na Waszym forum, to starzy wyjadacze, którzy użytkują Wasze kotły, ale z palnikami firmy Pellasx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heiztechnik napisał:

Kolego Puławiak, usunięty został tylko jeden post około osiem lat temu...

Nie oceniaj po sobie....

Możesz się zalogować i zapytać innych użytkowników, czy kiedykolwiek spotkali się z usunięciem jakiegoś postu.

A tak na marginesie, to miałeś być u nas żeby obejrzeć w pracy kocioł ONE.

 

No miałem ale jakoś nikt mnie nie zaprosił więc sobie odpuściłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230
16 minut temu, Heiztechnik napisał:

Mam dla Ciebie jeszcze jedną radę, kup to, co poleca Ci zaufany lub też polecony instalator lub sprzedawca, którego widziałeś na oczy i masz szansę go jeszcze zobaczyć.

Zbyt wielu juz im uwierzylo i ogrzewaja dzis domy 25-o kWatowymi potforami. Mi instalator i do niedawna serwisant Biawara( autoryzacja odebrana)  polecal kociol Fuwi. Ha ha . Polecaja tylko to co przynosi najwieksza prowizje i daje najwyzsza marze. Zasiegajac informacji z takich zrodel klient ma z reguly informacje czego kupowac nie powinien. Wy producenci siedzicie na forach i naganiacie. My zwykle szaraczki dla odmiany dzielimy sie spostrzezeniami i doswiadczeniami. Czesto tez musimy sobie pomagac meczac sie z pseudoproduktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekaw One'a. Tylko to taki yeti. Wersja godna uwagi kosztuje 16500zl. Ludzie nie chcą ryzykować za tyle pieniędzy. Myślę że gdyby kosztował w granicach 13k, wy sprzedali byście i wypromowali więcej a my mieli byśmy również większy pogląd na ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Puławiak napisał:

No spoko tylko wiesz jakoś tak przyjedź do fabryki i powiedz na recepcji że cię ktoś zaprosił ale kto konkretnie jakiś tel żeby się umówić jakąś osoba która mi to pokaże? To zaproszenie to było takie trochę z czapy nie sądzisz? 

Czemu tak sądzisz?

Z chęcią pokażemy Ci i kotły w akcji i całą fabrykę. Możesz też dołączyć do któregoś z naszych szkoleń, handlowych lub dla instalatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.