Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana pompy CO


jez2000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Mam zamontowana pompe obiegowa marki Wita pompa wita. Nie wiem o cóż nią jest ale po kilku godzinach na 1 lub 2 buegu jakby się zatrzymywała. Chciałbym ją wymienić na coś współczesnego energooszczędnego takiego z regulacją co by się dostosowala automatycznie do tego jak głowice termostatyczne w grzejnikach się zamkną. Mam takie pytanie. Czy możecie polecić jakąś pompe? I czy te pompy maja zunifikowane wyprowadzenia tak że nie będzie problemu z montażem nowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tabliczce znamionowej pompy masz jej dane , odczytaj je i kup pompę o tych samych parametrach .

Obecnie na rynku wiodące marki pomp to Wilo i Grundfolds , LPF ( wykupiony przez Grundfolds)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LFP :)

Długość montażowa 180 - to jest jeden z ważnych parametrów. Taką akurat ma większość pomp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest to samo. Pompa elektroniczna to nowoczesny oszczędny samochód. Pompa adaptacyjna-to ten sam samochód, lecz ze skrzynią biegów automatyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .  Pompa z funkcją autoadapt sama się reguluje pod instalację. Wiem bo mam taką zainstalowaną -  Alpha2 autoadapt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.