Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulator SALUS - Jak zmienić w nim DIP?


Opsiq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Jak zmienić DIP w regulatorze SALUS, model: 091FLv2  

Mną zdjęciu przedstawiam tył sterownika. Nie rozumiem jak mam zmienić w nim dip. 

A95E837D-96BB-4A61-BF07-C29E86E52751.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SALUS w instrukcji ma napisane ze można dokonać zmiany. Co mam teraz z tym zrobić? Takie sterowniki w hurtowni kupiłem i zamontowałem klientowi. Sterownik działa ale chciałbym zmienić to aby nie musieć wracać później tego robić ze względu na jakieś zakłócenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie te luty się do góry podnosiło w odbiorniku jak i nadajniku w takiej samej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przesunąć po prostu do góry te luty tak? Bo tego nie próbowałem. :)  Wydawało mi się, ze są to nieruszających luty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś móc je podwadzic do góry, przynajmniej ja tak miałem u gościa ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj fot tej instrukcji, sam mam salusa na półce i nic takiego do przełączania nie ma, może masz instrukcję od innego modelu

Przełączanie było w bezprzewodowych wersjach 091FL, a Ty masz pewnie  091FLv2 czyli inny model, tam nadajnik jest sparowany z odbiornikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie boisz to pozwieraj gore z dolem. Ps. Ja za to nie odpowiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sambor dokładnie taka wersje mam. Czyli temat do zamknięcia. ;) Tak mi się wydawało ze nie da się z tym nic zrobić. ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak PCB stara to i flaki takie same, jedynie inne oprogramowanie może być . Czy sprzęt zniszczy? raczej nie, tam widać że górne pola zwiera do masy, niestety nie widać co jest w srodku. Mozliwe, ze górne pola ze sciezkami kończą sie na nie wlutowanym jakimś rezystorze, czyli "wiszą" w powietrzu.

5 minut temu, Opsiq napisał:

Jeśli sparuję się samo to nie widzę potrzeby. 

słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gonzo19 z tego co śledziłem trasę ścieżek to idą do czarnej takiej płaskiej kostki. No ale nie będę tam nic lutował. Ktoś po coś zrobił to w ten sposób, wiec myśle ze nie będzie problemu. Jak będzie to odwołam się już wtedy do SALUSA i niech oni odpowiedzą. Dzięki wszystkim za pomoc. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.