Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik 15-25kw w kotle 12kw (ekogroszek)


kiki21

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim chciałbym się przywitać kochani bo to mój pierwszy post na forum (czytam trochę dłużej :) ). Mam takie pytanko- zakupiłem piec 12kW na groszek do ogrzewania nowego domku o powierzchni 125-130m2. Pierwsze odpalenie i zabawa z ustawieniami i podczas szukania ustawień do palnika wyszło że palnik ekoenergia ma oznaczenie EP2N tj jest ma moc 15-25 kW. Zgłupiałem, czy reklamować do producenta (krzaczek) ? Trochę chyba przegięcie  z mocą tego palnika do tego pieca... Jak uważacie?

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobowac mozesz nic to nie kosztuje

 

Sproboj zamienic to na mala ekoenergie

 

 

Ps.

Ja mam palnik 15-25 kw ustawiony w sterowniku na maksymalna moc 11 kw i on grzeje kociol 130 litrow, i dom ponad 200 m2

 

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna niemal sytuacja jak u kolegi który radził się w temacie skzp . Reklamuj zmieniaj nie próbuj walczyć z tym palnikiem . @aikon91 jeśli chcesz napisz kilka słów koledze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele nie powiem bo jeszcze grzebie w ustawieniach. Jeżeli jest to temat świeży to bym dzwonił do producenta tak jak Ci radzą. Ja w temat się za późno wgryzlem i żałuję bo to 3 zima więc późno. Do tej pory paliłem w dwustanowe i nie było to tak zauważalne dla takiego laika jak ja. Po przejściu na SKZP to widać. 

Kolega jest chyba w ciut lepszej sytuacji bo ma większą przestrzeń do ogrzania. U mnie 24 kw z tym palnikiem na 100 metrów.

I w zupełności wystarczył by połowę mniejszy, wtedy łatwo utrzymać żar na całości paleniska. 

Co prawda od kilku dni lekka stabilizacja spalania bo udało się na 7,5 kg zejść no i czyściej.

Mecz producenta a nóż się uda. Kiedyś o Krzaczku słyszałem że są elastyczni.

Niech to potwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.