Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt projektu instalcji gazowej


klaudiuszd

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie szukania wykonawcy do projektu instalcji gazowej na zewnatrz oraz wewnatrz budynku (podobno tez jest potrzebna). Jaka jest srednia cena za wykonanie takiego projektu? Z tego co czytalem w roznych artykulach to 500-1200zl. Moze ktos z Was zakladal w ostatnim czasie gaz i wypowie sie jak u niego to wygladalo z kosztami?

Za mape geodezyjna zaplacilem 700zl+vat .. a czytalem na innych forach o kwotach rzedu 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mapy już miałem przy kupnie mieszkania. Co do projektu to zapłaciłem 600zł, w tym masz wszystko zaprojektowane tzn. wewnątrz i na zewnątrz. Wszystko zależy od regionu, np. znajomy w większym mieście zapłacił już 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tutaj o kwocie netto mam rozumieć? Jak na razie dzwoniłem do trzech ludzi:

1) z polecenia gazowni .. najtańsze mapki robi podobno i woła 1200+vat

2) pierwsza z brzegu firma z większego miasta 800+vat

3) człowiek z polecenia instalatora 700+vat

Dla mnie to jakieś nieporozumienie, za to samo płacić 1/3 drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, tutaj chodzi bardziej o to że ten pan z numerem jeden robi plany przyłącz dla gazowni i był polecony przez znajomego który pracuje w gazowni. Także ładne tam kolesiostwo mają jak widać :)

EDiT:

Żeby nie nabijać niepotrzebnie postów - odpowiedź na poniższe.

Jeśli mowa o mapce geodezyjnej to już mam ją przygotowaną. Tutaj jest cena odnośnie samego projektu jak mają iść rury na zewnątrz/wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z mojego postu sa brutto, jak cos moge zrobić zdjecie paragonu. Np.opinia kominiarska 250zl.

Samo przylacze wykonane przes gazownie - czyli zalozenie skrzyniki liczników i podlaczenie do odcinka w drodze - 5 metrow bedzie mnie kosztowlo 2300zl brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie szukałem, bylem w największym biurze w okolicy, po prostu od regionu raczej zależy. Sam kierownik budowy weźmie 400zl. 

Ja za okolo miesiąc będę miał skrzynkę, instalator dogadany - obym wszystko zrobił przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.