Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki piec do sklepu z nadmuchem


mrroli

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Proszę Was o pomoc w doborze odpowiedniego pieca z nadmuchem ciepłego powietrza. Dotychczas okres jesienno zimowy ogrzewałem kozą z wyprowadzonymi rurami do komina

na odległości 4m gdzie one same dawały ciepło,ale na ten sezon ze wzgledu na duze zanieczyszczenie pomieszczenia "kurz i inne" chciałbym wymienic piec "zabudowany" z wyprowadzonymi rurami

z których będzie wydmuchiwane ciepło zbierane z pieca. Proszę Was o pomoc jaki piec najlepiej zastosować,lokal 60m2 bardzo dziekuje za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem w jaką branżę w tym sklepie celujesz ale przy spożywcę i takim ogrzewaniu to sanitarni Ci mogą zamknąć biznes . Poza tym nic nowego co pochodzi pod eko ustawę nie będzie tanie . Na Twoim miejscu jeśli myślisz przyszłościowo to zastanowił bym się nad prostym klimatyzatorem albo najtańszą pompą ciepła . Mały kocioł gazowy na ten metraż również nie powinien Cię puścić z torbami ale jednak instalacja + komin nie będą tanie ( chyba że do 21 kW  i wylot przez ścianę bez komina ale nie wiem jak to u Ciebie wygląda i czy są takie możliwości ) 

Są jeszcze kaloryfery gazowe  https://sprzedajemy.pl/gazowy-ogrzewacz-piecyk-grzejnik-mora-6140-walbrzych-2-a1d299-nr45058347

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.