Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pompa głębinowa do podlewania


Gość berthold61

Rekomendowane odpowiedzi

Gość berthold61

Panowie może mi ktoś polecić jakąś budżetową ale w miarę dobrą pompę głębinową do podlewania ogrodu-grządek , studnia zwykła gł jakieś 4 metry , obecna membranowa się kończy no i za małą trochę miała wydajność ok 0,9 kubika a tak po prawdzie jeszcze mniej ,, pasowała by mi tak ok 2 kubików na godzinę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Oj sambor ty prześmiewco . zdemontowałem taką fajną na wajhę no szkoda , ale dalej potrzebna mi dobra głebinówka byle nie omnigena bo podobno silniki palą się na potęgę a gwarancji nie uznają bo to przecież wina użytkowania pompy no bo miała stać w meblościance .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacek61

A masz tak wydajną czy pojemną studnię, że da 2m3 na godzinę. Też mam pompę membranową, z resztą Omnigena działa dobrych kilka lat, o wydajności 1,2 m3 mierzone na końcu 40 m węża, to po godzinie podlewania w czasie suszy muszę zrobić godzinę przerwy aby podniósł się poziom wody w studni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja takie ustrojstwo miałem do pompy Gardena - wys ssania ok 4-5m , lustro było na ok 6m, więc zamiast wiadra wieszałem w/w pompę i opuszczałem ok 2m nad lustro wody, pompa tłoczenie miała dobre ale ssanie jak wszystkie ssące  z gruntu słabe.

 

Sprawdź ofertę na pompy Gardeny, drogawo ale to ok sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Myślę że studnia pociągnie te 2 kubiki , więcej raczej nie membranowa chodziła całą dobę aby napełnić 6,5 kubika basen a lustro wody stało w miejscu natomiast jak wrzuciłem taką pompę wirnikową wg napisu na pompie 6 tys litrów to po godzinie chleptała już powietrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.