Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plum Econet300 - Ustawienia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby zrobić kopię ustawień tego urządzenia i wrzucic tutaj. Chodzi mi o kopię ustawień z tego routerka tplinka co jest w zestawie i jaka jest wersja softu na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpiołeś econet 300 pod moduł ecomaxa to tam na jego panelu w ustawieniach wifi masz jego wersję softu . Nie bardzo kumam o co Ci chodzi ale rozumiem , że pojawiają się problemy z konfiguracją bezprzewodową z ruterem tak. Jeśli tak masz do niego załączona instrukcję i krok po kroku idź a dojdziesz do celu, Jeśli jej nie posiadasz to Ci ją podsyłam.

ecoNET300_DTR_wydanie_v1.0.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji napisane jest że można wejść na stronę modułu (tego urządzenia) po tym ip co dostanie tem modemik/router  (strona 16) z hasłem admin admin. Czyli jak zapięty jest np po kablu do domowego internetu to dostęp przyznaje mu po lokalnym IP i można też lokalnie wejść niby. I ja właśnie chciałbym zobaczyć to menu i ewentualny konfig z niego. Inaczej się sprawa ma jak się korzysta z 3g itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem poprawnego skonfigurowania modułu ecoNET 300 jest palenie się 4 zielonych diód po jego lewej stronie każda z nich odpowiada za poprawność połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji napisane jest że można wejść na stronę modułu (tego urządzenia) po tym ip co dostanie tem modemik/router  (strona 16) z hasłem admin admin. Czyli jak zapięty jest np po kablu do domowego internetu to dostęp przyznaje mu po lokalnym IP i można też lokalnie wejść niby. I ja właśnie chciałbym zobaczyć to menu i ewentualny konfig z niego. Inaczej się sprawa ma jak się korzysta z 3g itp.

to co opisują w instrukcji to tylko wejście lokalne do plum'owego panelu regulatora i różni się od opcji serwerowej econet24 m.in. brakiem historii;

jeśli pytasz o typowy GUI TPLink'owy to takiego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Trochę odświeżam temat.

Pytanie do kolegi robin60.

W wielu tematach bardzo pochlebnie wypowiadasz się w tematyce wyrobów firmy plum.

Nie wiem, może masz jakieś informacje bardziej szczegółowe czy serwis econet będzie jakoś rozwijany?

Czy aplikacja econet na androida którą została wydana chyba rok temu też będzie wspierana?

Na razie z tego co widzę inne platformy tj. emodul czy bruli odjechały firmie plum zdecydowanie i projekt "internetowy" firmy plum jest po prostu słaby na tle pozostałych.

Był bym wdzięczny jak by ktoś miał jakieś informacje w tym zakresie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Trochę odświeżam temat.

Pytanie do kolegi robin60.

W wielu tematach bardzo pochlebnie wypowiadasz się w tematyce wyrobów firmy plum.

Nie wiem, może masz jakieś informacje bardziej szczegółowe czy serwis econet będzie jakoś rozwijany?

Jest rozwijany , i na pewno będzie rozwijany

Czy aplikacja econet na androida którą została wydana chyba rok temu też będzie wspierana?

Jest wspierana i będzie

Na razie z tego co widzę inne platformy tj. emodul czy bruli odjechały firmie plum zdecydowanie i projekt "internetowy" firmy plum jest po prostu słaby na tle pozostałych.

Nie wiem jak Bruli i inne , gdyż nie miałem z nimi do czynienia , lecz z tej PLUM obecnie zrobisz wszystko z kotłem . 

Był bym wdzięczny jak by ktoś miał jakieś informacje w tym zakresie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.