Skocz do zawartości
robin60

Sprzedam econet300

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania używany moduł econet300. Moduł jest w 100 % sprawny nigdy nie naprawiany. Sprawdzony prze zemnie na palniku KIPI jest kompatybilny. W zestawie jest cały komplet umożliwiający jego podłączenie do regulatora ecomax 850 . O cenę pytaj na PW. Po zakupie nie przyjmuję żadnych zwrotów z tytułu iż np. nie działa itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alfiorz
      Witam mam na sprzedaż żeliwny kocioł kielar eco 2 o mocy 29kw (5 członów, konstrukcja ta sama co viadrus). Kociołek zakupiłem w 2003 roku i czekał na przyłącze pod centralne ogrzewanie. W roku 2016 (październik)został uruchomiony i pierwszy raz napełniony wodą. Dwa miesiące było palone węglem a później został w nim zamontowany palnik na pellet (posiadam konstrukcje półek do zamontowania w celu lepszego spalania i wydłużenia drogi spalin. Przez kocioł przepływa gorąca woda z centralnego żeby był wygrzany i nic się z nim nie stało. W środku jest czysty i niezasmolony. Oczywiście kocioł może pracować jako zasypowy wystarczy wstawić blachę w miejsce montażu palnika przykręcaną na śrubach i dodatkowe drzwiczki w komorę zasypową(wszystko posiadam).Do kotła mam regulator temperatury i dmuchawę. Kocioł naprawdę używany tylko dwa miesiące na węglu i resztę sezonu na palniku pelletowym. Dla składających poważne oferty podeślę zdjęcia. Cena 1800 do negocjacji. 
    • Przez romualdd
      Tak jak w tytule,  posiadam na sprzedaż 2 sterowniki do kotła miałowego / zasypowego Proton (140 zł) i ART PCW (85 zł). Oba są nowe i nieużywane, podłączone tylko do sprawdzenia. Proton ma dwa czujniki temperatury i steruje pompą oraz dmuchawą, ART PCW ma też dwa takie same czujniki ale służy tylko do sterowania dwiema pompami.
      Kontakt tutaj lub tel- 724 791 354
      Strona i opis producenta:
      - Proton: https://www.domer.pl/regulator-temperatury-sterownik-do-kotla-zasypowego-proton.html
      - ART PCW: https://www.domer.pl/regulator-temperatury-art-pcw-dwie-pompy.html

• Przez lechumb
      Sprzedam konwerter jak w tytule. Cena 180zl

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

• Przez freedi
      Może komuś się przyda,bo ja pozostanę już przy SKZP 02.
      Sterownik do kotła z podajnikiem ST 40 ( specyfikacja i cena nowego dostępna w sieci ) zamontowany był w kotle HEF,który kupiłem w listopadzie 2018
      i dla sprawdzenia pracował jedną dobę,także jest nowy i na gwarancji"grzecznościowej"...
      Dołączam do niego 3 (na życzenie mogę zdemontować wszystkie oryg. przewody z czujnikami-do dogadania) przewody ze standardowymi czujnikami temp.
      Cena z wysyłką i do negocjacji to 300 zł.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.