Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozpoczecie Sezonu Grzewczego


mikad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich palaczy zarówno węglowych, gazowych jak i pompowych. Chciałbym się dowiedzieć czy rozpoczęliście już sezon grzewczy, mamy 3 października i temperatury w dzień dość wysokie 15-17 stopni noce chłodniejsze 8-10. Założyłem temat w dziale izolacje bo informacja o rozpoczęciu sezonu będzie niejako odzwierciedleniem tego jak ocieploną mamy chałupę. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie kopciłem, dom 200 kwadratów z 80 lat ubiegłego wieku, temperatura buja się narazie w okolicach 20-22 zależnie od tego czy słońce zagląda przez okno czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad tygodnia mam uruchomioną podłogówkę, w domu 22-23 st.C. Żona strasznie narzeka jak temperatura spada w okolice 20 więc co zrobić :P Poza tym w łazience muszę trochę przełamać "rześkie" powietrze, 2 małe córeczki i codzienne kąpiele tego wymagają ;) 

 

Jak mieszkałem jeszcze w domu rodzinnym to nawet w zimie miałem okno uchylone i w pokoju 18, góra 19st.C. bo tak lubię. Ale teraz trzeba się poświęcić ;)

Poza tym temat trochę na siłę (kolejny). Czy już zaczynamy sezon grzewczy zależy od wielu czynników:

1. upodobań domowników - przede wszystkim

2. rejon polski - porównaj Dolny Śląsk i Suwałki

3. izolacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolacja jak i rejon to główny czynnik kiedy zaczyna się grzanie.

W aktualnie co wieczór przepalane by nagrzać trochę na mieszkaniu jak i CWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.