Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie Bojlera Od Środka


robiks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie proponowałem wlewania farby do zbiornika, farba ma swoją gęstość wymaganą do prawidłowego pokrycia powierzchni. W warunkach domowych poprawnie wykonania malowania "przez zanurzenia" jest niewykonalne. Choć może są "specjalne" farby pozwalające na tą operacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacek61

Sprawa jest prosta, jeżeli koledze śmierdzi farba którą wcześniej pomalował to musi ją pokryć czymś co nie będzie śmierdziało, najlepiej to zrobić w taki sam sposób jak kolega robiks to malował. 

Natomiast ja bym to zostawił bo przecież to jest tylko cwu, wodę do czajnika ( w bateriach może trochę zostawać i mieszać się z zimną wodą) bym nabierał w ten sposób przez miesiąc, że spuszczam przez kilka sekund a dopiero później nabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę niedogodność przy malowaniu farbą, na tą która jest, nie wspominając o rozkręcaniu wszystkich połaczeń z wężownicami - c.o. i solary oraz wszystkie czujniki i śruby skręcające bojler oraz zdejmowanie go z postawy i montowanie od początku, to wolę pozostawić tak jak jest i poczekać aż kamień pokryje farbę, może wtedy zapach zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam pozwolę sb odświeżyć temat mam identyczny problem z zapachem farby z tym że kupiłem litr farby " specjalnej do boilerow " litr za 2 stówy niewiem co mam robić z tym betonem próbowałem na jakimś kawałku spróbować ale to się kruszy przecież  filtr do cieplej wody załatwi sprawę szkoda wywalać boilera bo super wyszedł dalen wezownice nierdzewna i 300 l mam w niecałą godz nagrzana do 60 stopni chciałem opianowac go jeszcze a tu taka kicha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.