Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prognoza Pogody - Dobry Adres


arthi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam polecić portal, gdzie niemal na 100% prognozowana jest pogoda na 60h, model UM. W Katowicach śnieg spodziewany jest w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ze strony korzystam już od dłuższego czasu i między innymi na jej podstawie w tym sezonie decyduję kiedy czas na kocioł węglowy, ale sprawdza się również na wypady w góry, jeśli chcemy wędrować i zobaczyć coś więcej niż czubek własnego nosa.

 

http://www.meteo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ładnie kolego @arthi dopiero co pisałeś w inny wątku o skorzystaniu z dofinansowania :

"Problemu z dofinansowaniem nie ma, ja skorzystałem w ubiegłym roku, kilku znajomych wcześniej, ale robisz jak uważasz. Dzisiaj składasz wniosek, a jeśli podpiszą z tobą umowę, to pieniądze są, do prac możesz się zabrać po podpisaniu umowy czyli tej zimy grzejesz węglem. W tym wszystkim jest jeden, jedyny problem, instalując kocioł gazowy w kotłowni nie może być kotła na węgiel,..."

 

a tu proszę,tylko przebieramy nóżkami,żeby popalić węglem  :)  wiem,wiem ,ten węglowy to w innym budynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresy są proste przy opadach są zielone słupki lub niebieskie w przypadku zimy, śnieg, sprawdzalność niemal co do godziny, im wyższy tym większy opad. Zachmurzenie, szare to gęste chmury, białe niskie lub brak, niewielkie lub całkowity brak zachmurzenia. Temperatury i ciśnienie dość czytelne i chyba nie trzeba tłumaczyć.

 

 

olinek, pisałem o tym nie raz, każe dofinansowanie to idiotym, ale tylko idiota z nich nie skorzysta. Dostałem dopłatę na wymianę kotła węglowego na ekologiczny, a ten ekologiczny to w tym przypadku HEF, tak mam certyfikat. Co ja mogę za to, że wszystko co państwowe, wymyślone przez urzędnika, polityka, to nieekonomiczne, nieefektywne?  Węglowy w tym samym budynku, nawet w tym samym pomieszczeniu co gazowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam to co pisze Arthi, korzystam z tej prognozy od wielu lat (jeszcze jak była pod adresem unmold meteo). Model UM się najlepiej sprawdza, a że forma bardzo naukowa to prawda ale też bardzo dużo wiadomości przekazuje. Sprawdzalnośc dośc dobra ale sporadycznie zdarzają się też błędy głównie w prognozowaniu opadów i ich intensywności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytałeś w ogóle pierwszy post? Czym różni się new.meteo.pl od meteo.pl? Niczym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.