devilman123 Opublikowano 2 Grudnia 2012 Autor #26 Opublikowano 2 Grudnia 2012 To bufor można powiedzieć że mam wybrany ;). Teraz muszę poszukać jakiegoś ładnego bojlera ( niestety najprawdopodobniej będzie musiał znajdować się w łazience) który w zimie będzie grzany z CO a latem elektrycznie. Może ktoś ma jakąś propozycję, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Cytuj
emus Opublikowano 2 Grudnia 2012 #28 Opublikowano 2 Grudnia 2012 czy możecie polecić jakieś przyzwoite grzejniki Grzejniki o małej pojemności wodnej, żeberkowe dużego producenta aby w przyszłości nie było problemów z dołożeniem lub zdemontowaniem np. dwóch żeberek w grzejniku. Cytuj
devilman123 Opublikowano 11 Grudnia 2012 Autor #29 Opublikowano 11 Grudnia 2012 (edytowane) Witam po małej przerwie. Czy ktoś słyszał o grzejnikach płytowych firmy Korado ? Na ich stronie napisane jest że jakość identyczna jak purmo ( cena też w sumie podobna) Kermi z tego co widzę są troszkę droższe niż purmo, ceny kermi u producenta a na alleg... to dwa różne światy Edytowane 11 Grudnia 2012 przez devilman123 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.