Adam1612 Opublikowano 29 Stycznia 2011 #1 Opublikowano 29 Stycznia 2011 Witam Jak to wszystko podłączyć? Jeżeli hydraulicznie to mniej więcej wiem , to jak rozwiązać problem sterowania Kocioł będzie na ekogroszek ( ma co prawda wyjście na pompę do CWU ) tylko że byłyby dwie pompy? Czy na jednej pompie to "puścić" ? Ewentualnie do którego dać sterowanie temperatury w zasobniku? Z góry dziękuje :D Cytuj
Marek Opublikowano 29 Stycznia 2011 #2 Opublikowano 29 Stycznia 2011 zebyś uzyskał odp na Twoje pytanie muscz doprecyzowac jak chesz zasobniki połaczyc gdzie sie beda znajdowac jaka wielkosc itp. Cytuj
Adam1612 Opublikowano 29 Stycznia 2011 Autor #3 Opublikowano 29 Stycznia 2011 Jeden wiszący 100 litrów - używany mniej intensywnie Drugi stojący 160 litrów - używany bardziej intensywnie Tak myślę żeby sterowanie zrobić do tego większego I dać jedną pompę na obydwa Cytuj
Marek Opublikowano 29 Stycznia 2011 #4 Opublikowano 29 Stycznia 2011 połaczenie szeregowe obu zbiorników wydaje sie byc rozsadnym rozwiazaniem zasilanie na wiszacy ,zapewne ma duza sred rurki czujnik dasz na zbiornik o wiekszym poborze wody i powinno spełniac zadanie zawsze mozesz wymusic prace pompy dodatkowym wył czasowy załaczanym recznie gdzies w poblizu zbiornika Cytuj
Paweł26 Opublikowano 30 Stycznia 2011 #5 Opublikowano 30 Stycznia 2011 (edytowane) Jeden wiszący 100 litrów - używany mniej intensywnie Drugi stojący 160 litrów - używany bardziej intensywnie Tak myślę żeby sterowanie zrobić do tego większego I dać jedną pompę na obydwa Jeden uzywany intensywnie a drógi mniej a pozniej smród,bakterji ród.:D Edytowane 30 Stycznia 2011 przez Paweł26 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.