Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłogówka Na Obiegu Cwu


zbyszek770

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam taki problem chodzi o konsultację pomysłu wykonania podłogówki całorocznej na obiegu bojlera w taki sposób żeby nie zakłócić pracy ani jednego ani drugiego . w sezonie jesień -wiosna odcinane są grzejniki chula tylko bojler na węglówce i jak można sensownie połączyć -czy pompa za czy przed zaworem 3d -jakieś zawory zwrotne ,odpowietrzniki i gdzie głowica termos.?

wszelkie uwagi opinie również te krytyczne bardzo potrzebne.poniżej schemat ideowypost-19885-1287428342_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz jak kompletny dyletant

czy nie potrafisz sobie znalesc ,chocby na forum jak wyglada podstawoey schemat mieszacza z zaworem 3-d do podłogówki ?

ty pytasz z której stony pompa to jak kiepski uczniak

jest taki wujek nazywa sie GOOGLE i on wszystko wie a jak go zapytasz o pdłogówke to rzuci tyle stonek ze miesiac bedziesz czytał

podstawowy bład to zasilanie podłogówki poprzez dwie pompy

jaka głowica z termosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz jak kompletny dyletant

czy nie potrafisz sobie znalesc ,chocby na forum jak wyglada podstawoey schemat mieszacza z zaworem 3-d do podłogówki ?

ty pytasz z której stony pompa to jak kiepski uczniak

jest taki wujek nazywa sie GOOGLE i on wszystko wie a jak go zapytasz o pdłogówke to rzuci tyle stonek ze miesiac bedziesz czytał

podstawowy bład to zasilanie podłogówki poprzez dwie pompy

jaka głowica z termosa?

witam serdeczne -sporo agresji w tych pana postach a to forum służy do konsultacji przypadków , schematów przez 3 miesiące przejrzałem 1000 i jest wiele rozwiązań, czasem warto coś wrzucić na forum żeby przeczytać opinie innych -a czy jestem dyletantem ? pewnie tak ale nie widziałem żeby ktoś tutaj rugał innych za zapytania a tobie zdarza się to często ''mistrzu'' -i nie głowica z termosa tylko termostatyczna (na marginesie kpisz z innych a sam piszesz niechlujnie). podstawowy bład to zasilanie podłogówki poprzez dwie pompy- dlaczego ? i czy można wykorzystać zwykły zawór 3d a głowice TERMOSTATYCZNĄ zamontować później na poziomie mieszkania?(kocioł znajduje się w piwnicy, oczywiście naczynie wzbiorcze jes,t instalacja użytkowana już parę lat-sprawna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.