Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witamy pierwszego użytkownika!


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na naszym forum użytkownika cieplo. Zapraszam do wypowiedzi. :)

 

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam :)

wyrazy uznania dla założycieli i moderatorów

ciężko znależdż to forum w internecie/trafiłem przypadkiem/-gdyby może były jakieś banerki/odnośniki/ na stronach producentów branż zwiazanych z tematem,stronek z ochroną środowiska,ekologią itp

Może warto-by poszerzyć forum o temat"kolektory słoneczne"-b.dużo ludzi się tym interesuje.Gdyby jeszcze istniała możliwość publikacji zdjęć,schematów. :arrow: :idea:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jerryk. Temat kolektorów słonecznych faktycznie jest ciekawy i znajduje się w zakresie tematycznym naszej strony - dzięki za pomysł.

 

Co do popularności strony - działamy dopiero pół roku i z pewnością dlatego trudno nas znaleźć - ale jest coraz lepiej. Bannerki - trochę działam w branży internetowej i wiem, że na wymianę nikt nie pójdzie (strona mało popularna) a pieniędzy na to wydawać nie będziemy, bo się nie opłaca (banery to przeżytek) - a odnośniki umieszczamy na innych stronach.

 

Będzie lepiej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam przyjemność powitać wszystkich użytkowników oraz Moderatora tego jakże interesującego mnie forum.jestem właścicielem domu jednorodzinnego o pow.250 m2 .W chwili obecnej mam zamiar przeprowadzić małą "rewolucję" w kotlowni z tej racji wdzięczny będę o informacje dotyczące kociołków retortowych.

Powitanie troche przydługie ale cóż taki problem.

pozdrawiam wszystkich kazimip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.