Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Trochę Z Innej Beczki Śmierdzi Z SpŁuczki


MałyMiki

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Frontwerk - w regulaminie forum jest jasno napisane, że wypowiedzi powinny być na temat. Forum to nazwaliśmy "Rozmowy na dowolny temat" właśnie dlatego, aby było miejsce na wypowiedzi na tematy nie związane z ogrzewaniem.

 

Uprzejmie proszę o nie udzielanie w przyszłości tego typu wypowiedzi. Nie ma obowiązku czytania wszystkich tematów na forum, więc jeżeli coś Cię nie interesuje po prostu zignoruj. Natomiast nawet jeżeli widzisz, że post jest faktycznie nie na temat proszę o kontakt z administratorami lub zgłoszenie postu przez opcję !Raport - w razie konieczności podejmiemy odpowiednią akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

post-4726-1274170289_thumb.jpg

 

 

a więc przedstawiam dokładnie opis i zdjęcie. Dodam jeszcze że zapach jest ogromy w momencie gdy zaczynam wypompowywać szambo, z tej szczeliny którą opisuje na zdjęciu wychodzi ogromy smród nie do wytrzymania. Ten sam efekt jednak z mniejszym natężeniem smrodu powstaje w momencie spuszczenia wody z wanny. Dodam żę wszystkie syfony są szczelne nic z nich nie śmierdzi. Geberit jest tak samo szczelny i nie ma żadnych przecieków itp, mało tego nie śmierdzi z niego w ogóle. Z tyłu geberita został podpięty pion odpowietrzający gdyż na początku go nie miałem i myślałem że to ta przyczyna. Jednak okazuje się że geberit nie ma z tym smrodem nic wspólnego. Dodam że gdy już spuszczę wodę z wanny czy tez opróżnię szambo to po 2 godzinach smrud nagle znika i jak przyłoże nosa do tej szczeliny to nie czuje kompletnie żadnego smrodu no może troszeczkę. Bardzo proszę po moc co mam zrobić ? czy prawdopodobne jest to że jeżeli faktycznie rura z wanny idzie tak jak pokazałem na środku to możliwe że trójnik jest uszkodzony ? i wypycha smród w momencie spuszczenia wody czy też odpompowania ?

 

 

PODKREŚLAM TEŻ ŻE TE KOLORY INSTALACJI WC nie są ze sobą połączone, a wiec umywalka nie jest połączona z geberitem tylko idzie dalej i gdzieś pewnie tam jest połączenie. Natomiast umywlaka z wanną i brodzikiem jest połączona jednak nie wiem czy połączenie ma na środku łazienki koło geberita czy może na końcu w rogu w miejscu brodzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam 

 

Czy udalo sie rozwiazac problem ? Mam niestety podobnie smierdzi w pojemniku na wode jak rowniez w syfonie muszli :( Czasami nie idzie wytrzymac w lazience. Muszle zdjelem sprawdzalem polaczenia wszystko ok. Gdy przez dluzszy okres nie byla zalozona miska nie bylo nic czuc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
W dniu 22.11.2009 o 12:13, MałyMiki napisał(a):

Witam

 

Przepraszam, że temat nie związany z CO i CWU ale mam problem. Co jakiś czas śmierdzi od przycisku od WC. Gdy ściągnąłem przcyisk to poczułem smrud z szamba jakby, co może być przcyzyną?

Czy do tej pory pan uporał się z tym problemem?udało się pozbyć tego zapachu i jaka była przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.