Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontakty na priv


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy forumowicze

Z powodu coraz bardziej beznadziejnych postów otrzymywanych na priv  informuję że takowe będę wyrzucał do kosza a ich autorów blokował w prywatnej komunikacji

Chcesz pomocy na priv to pisz konkretnie i rzeczowo, zdjęcia podpisane z opisem rur i innych elementów.

Do ogólnych dyskusji - co zrobić lub czy to lepiej a to gorzej  służy forum.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ponawiam ten apel do niektórych nachalnych i leniwych kolegów, którzy uważają że priv służy do natychmiastowej odpowiedzi i ma rozwiązać ich bzdurne  problemy!!!

Ponadto czego można chcieć od osoby, która od lat jest na stałe obciążona punktami karnymi bo admin miał gorszy humor lub "muchy w nosie".

Dlatego postanowiłem, że od dzisiaj, nie będę odpowiadał w pytaniach zadawanych na priv dotyczących innych spraw niż prace komercyjne lub zaproszenia na gorzałkę  do momentu usunięcia tej bzdurnej "kary".

Pozdrawiam S.

 

Edytowane przez sambor
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam powtórnie, to co napisałeś i  niczego nie rozumiem.
Być może jutro z ranka, spróbuje jeszcze raz przeczytać ten post i rozwikłać to co słownie napisałeś. 

Na forum Info-Ogrzewanie jest tylko jeden Admin, mój ziomal @marcin.
To zapewne nie możliwe co przed chwilą napisałeś.

Czy na gorzałkę w łonie natury, oraz rowerową podróż po Kampinoskim Parku Narodowym mogę się wprosić w okresie sprzyjających temperatur ?.
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roweru po wypadku pod koniec maja się oduczyłem na dłuuugo.

A post powstał dlatego że jeden z kolegów na priv miał pretensje, że nie dostał natychmiastowej odpowiedzi i sugerował że go olałem.

Odpowiedź dostał, kiedy miałem czas, ale jednocześnie to była ostatnia odpowiedź w naszej korespondencji na priv.

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś naświetlić temat ; za co Cię tak moderator " naznaczył" bo to by wyjaśniło nieprecyzyjny przekaz Twojego ostatniego postu - konstekst sytuacyjny w jednostce czasu ( moc impulsu/ moc emocji ). Nie może Ci moderator organizować czasu użytkowania/spędzania na forum i decydować co komu odpowiedź na privat - bo to była cezura wiadomości prywatnych - ale jak tak jest to powinieneś głośno o tym powiedzieć. 

Objaśnij konkretnie w czym problem bo jak widzisz nie tylko ja nie wiem o co biega ( kolega wcześniej też nie wie o co biega i musi się z tym przespać)   O co chodzi z tą karą? Za co ? - Twoja wersja wydarzeń i punkt widzenia moderatora? - to powinno rozjaśnić sytuację - bo nikt nie siedzi w Twojej głowie i nie wie co myślisz. Postaraj się wyjaśnić to - przynajmniej postaraj się.

  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może  nieczytelnie napisałem, ale admin do priva nie ma nic, po prostu jeden z kolegów chciał natychmiastowej odpowiedzi, której mu nie mogłem w danej chwili udzielić, dostał ją po kilku godzinach 

Jednocześnie dostał blok na mój priv.

W moim przypadku uważam , że nie powinienem udzielać porad mniej lub bardziej światłych mając bagaż ujemnych punktów od ponad roku czy dwóch lat.

Niech robi to admin lub moderatorzy- przecież od tego też są.

A moje karne punkty "stałe" są pewnie za krytykę pracy niektórych moderatorów forumowych.

Z resztą ta krytyka była w rozmowie prywatnej między adminem a moją osobą, więc nie powinna być karana.

Reszta zostaje między mną a adminem.

 

Edytowane przez sambor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi punktami ale nie rozumiem czemu miałbyś wyjaśniać na forum, że nie musisz nikomu udzielać bezpłatnie porad na PM?

No chyba, że dostajesz jakieś boki za konsulting ;).

Swoją drogą twój apel to raczej głos wołającego na pustyni bo te osoby do których to kierujesz raczej tego nie przeczytają.

Ament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.