Skocz do zawartości
KamilWer

Piec gazowy Vaillant EcoTec Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy ktoś miał podobna sytuację, lub wie co może się dziać, dźwięk pojawia się w momencie po chwili użytkowania ciepłej wody oraz też po zakręceniu ciepłej (po zakręceniu trwa do minuty max) praktycznie za każdym razem w różnym natężeniu, zazwyczaj gdy ktoś się kąpie jest jeszcze bardziej nasilone, instalacja jest w taki sposób że w kuchni po każdym ruszeniu kranu piec włączany jest na chwilę a bardzo często się z niego korzysta. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez stasikk
      Witam,
      Chciałbym zakupić regulator pokojowy do pieca Vaillant VCPL246/3-5 R3, znalazłem na stronie producenta kilka modeli.
      Interesuje mnie model bezprzewodowy.
      Pytanie czy są jakieś inne sprawdzone regulatory do takiego pieca czy jestem skazany na vaillanta?
    • Przez mpt
      Witam. Przed sezonem grzewczym zakupiłem piec na pellet 10kw. Przyjechali zamontowali oraz ustawili parametry które widoczne są na zdjęciach. Wcześniej w tym miejscu stał stary kopciuch. Nie jestem do końca przekonany że te ustawienia są poprawne.  Mógłby wypowiedzieć się jakiś specjalista odnośnie parametrów i czy w ogóle poprawnie zmontowali tę instalację ? Oraz jak ustawiać mieszacz wody w zaworze, obecnie mam na 3.5 "skala jest do 6". Do tego mam jeszcze jeden problem, woda w bojlerze strasznie długo się nagrzewa, co może być powodem ? Wydaje mi się że coś zje****, idzie mi dość dużo tego pelletu...

• Przez norbi522
      Witam mam do wyboru dwa kotły gazowe który był by waszym zdaniem lepszy? 
      -Buderus Gb172i 14kw 
      -Vaillant VC 20CS/1-7 exclusive 20kw 
      Dom 125m ogrzewanie podłogowe w całym domu bez żadnych kaloryferów. Do tych dwóch producentów mam najbliższy serwis.
      Cenowo wychodzi praktycznie to samo i dlatego mam dylemat. Buderus ma minimalny zakres mocy od 2kw zaś Vaillant od 2,8 tylko pytanie czy wogle kocioł kiedy kolwiek będzie pracował na tak niskiej mocy i czy 2kw a w 2,8kw to jest duża różnica która odbije się na rachunkach ??
    • Przez Kowalesko861
      Witam, 
      Chciałbym opisać mój problem może mi ktoś pomoże. 
      Od 2 miesięcy używam pieca Termet Ecocondens Gold Plus dwufunkcyjny z komorą zamknięta (piec ma 2 miesiące) 
      Od dwóch dni mam problem z ogrzewaniem, aczkolwiek początkowo temperatura grzejników nastawiona na 75 stopni, jednak zero reakcji na sterownik. Dopiero po nastawieniu na piecu temperatury na 79-80 stopni czyli maksimum pięć włącza grzanie. Niestety tu pojawia się kolejny problem bo po około 10 minutach temperatura przekracza 83 stopnie i piec łapie jakiś błąd (miga kontrolka grzejników). 
      Jestem już w kropce pomocy. 
      Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuję 

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.