Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie podłogowe ,piec gazowy, projekt


andpow1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jaki odległości rurek są na projekcie i dlaczego mam 2 pętle na pomieszczeniach 4*5m2 oczywiście uwzględnione były podłogi z panelami drewnianymi .

Fachowiec którego zamówiłem najlepszy w okolicy wyśmiał mnie i mój projekt zaproponował dużo przeróbek tegoż projektu ,zrobienie jednej pętli co 15 cm ,rozdzielacze z poddadzą zaproponował przenieś piętro niżej bo mi tam nie potrzebne !? I wogule to strata pieniędzy na projekt . 

Zrezygnowałem z jego usług .ale nadal nie wiem czemu mam dwie pętle w małych pokojach i co ile muszą być te rurki .wysyłam projekt .

Screenshot_2020-06-28-07-36-43-808_com.google.android.apps.docs.png

Screenshot_2020-06-28-07-37-22-824_com.google.android.apps.docs.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andpow1 napisał:

Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jaki odległości rurek są na projekcie i dlaczego mam 2 pętle na pomieszczeniach 4*5m2 oczywiście uwzględnione były podłogi z panelami drewnianymi .

Fachowiec którego zamówiłem najlepszy w okolicy wyśmiał mnie i mój projekt zaproponował dużo przeróbek tegoż projektu ,zrobienie jednej pętli co 15 cm ,rozdzielacze z poddasza zaproponował przenieś piętro niżej bo mi tam nie potrzebne !? I wogule to strata pieniędzy na projekt . 

Zrezygnowałem z jego usług .ale nadal nie wiem czemu mam dwie pętle w małych pokojach i co ile muszą być te rurki .wysyłam projekt .

Screenshot_2020-06-28-07-36-43-808_com.google.android.apps.docs.png

Screenshot_2020-06-28-07-37-22-824_com.google.android.apps.docs.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.