Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki opał do kominka Wydzielone z "Jak Kupujecie Dobry Pellet?"


bartaz86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

posiadam w domu kominek na pellet Iwony Pellets(Luis Aqua), może ktoś z Was posiada to cudo i pochwali się jakim peletem opala, ponieważ ja testuje i mam różne opinie na temat opału a szukam odpowiedniego rozwiązana.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś kolego uzupełnił profil przynajmniej o miejsce instalacji tego kominka, albo przynajmniej region, może byłoby łatwiej... Producentów jest mnóstwo. Nawet tych regionalnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40
W dniu 28.02.2020 o 18:52, bartaz86 napisał:

a szukam odpowiedniego rozwiązana.

pozdrawiam

Zanim znajdziesz rozwiązanie o którym nic nie napisałeś ( pewnie jest jakiś problem). , to może sam podziel się doświadczeniem. Szukasz rozwiązania, a chcesz podzielić się doświadczeniem. No to wal :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wcześniej pisałem mam kominek Iwony Pellets model luis aqua 15 kW, ogrzewam nim nowy dom o pow. 115m2.

Do tej pory skorzystałem z różnych producentów począwszy barlinka, komex, gold pellet.

Producent zaleca  min. barlinka, moim zdaniem jest słabo wydajny z komex ale z drugiej strony po komexie robią się zgorzeliny.

Być może wina jest po stronie nastaw, jeżeli ktoś obsługuje taki kocioł to chętnie wysłucham wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.