Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik grawitacyjny na pelet


Witalis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zrobić sobie palnik na pelet do pieca camino macie jakieś schematy wymiary itp. Oglądam filmiki czytam ale wymiarów nigdzie nieznalazłem jak macie jakieś doświadczenia w temacie proszę o podpowieć.:-) :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 24.09.2019 o 21:44, Witalis napisał:

Witam chciałem zrobić sobie palnik na pelet do pieca camino macie jakieś schematy wymiary itp. Oglądam filmiki czytam ale wymiarów nigdzie nieznalazłem jak macie jakieś doświadczenia w temacie proszę o podpowieć.:-) :-) :-) :-)

www.kotlycamino.pl gotowy zestaw na taką wymianę. Dotego zawirowacze i półki i sprawność na ponad 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, camino4 napisał:

Wstaw filmik jak będzie odpalony palnik, jak wygląda płomień.

Wielkość płomienia zalezy od koszyczka jaki sie zastosuje niemam jak sfilmować bo niewiele widać palnik działa grawitacyjnie ierwszej wersji miał być z dmuchawą ale więcej z tego kłopotu niz zysku . Po wielu testach mam obraz jak powinien wyglądać optymalny palnik i taki zrobie finalnie będzie prawie identyczny z ruskim 15 cośtam myśle ze nic lepszeg sie niewymyśli ogulnie daje rade mozna tym palić choć niejest to bezobsugowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.