Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierwasze rozpalenie


Rekomendowane odpowiedzi

Przy tej zrebce jest zapalarka ??? czy musisz sam zapalic

Masz juz za soba jakas zime z ta zrebka

Zastanawia mnie ile trzeba miec tej zrebki ??

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocioł tekla jest praktycznie bez obslugowy zapala się sam i gasi był ustawiony na eko w domu 18 program nie praca ciągła i w tydzień pół tego zasypnika drzewo mieszane i półtorej wiadra popiołu  zimy nie miałem bo to pierwsze rozpalenie i jeszcze testy . Ale ile by tego nie spalił tyle tego mam musiałem zdjąć ogłoszenie z Internetu bo nie przerobil bym tych gałęzi bo ludzie je oddają za darmo ja pod koniec tych wakacji chce zamontować solary z buforem  więc kocioł będzie tylko w nocy się palił i w pochmurny dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do solarow to biorac pod uwage wielkosc twojego domu
Ile ich musi byc aby bylo te efektywne to raz a 2 pytanie haki koszt inwestycji i jak dlugo bedzie sie to zwracac no bo w prezencie ich nie dostaniesz

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko będzie robiła profesjonalna firma więc oni dobiorą to wielkości domu. Za darmo pewnie nie ale jak to się mówi stać cię na konia to i stać cię na siano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie ludzi z poczuciem humoru


A serio jak powiedzial moj znajomy

Solary i fotowoltika zawsze sie oplaca pod warunkiem ze 90% ceny to doplata :-)

Chcialem zrobic solary do cwu to mi wyszlo ze 10 lat bedzie mi sie to zwracac bez kosztow serwisu wiec usprawnilem grzanie cwu przez kociol kosztuje to prawie tyle samo co pradem tylko ze woda jest mega goraca

A wracajac do kotla to czekam jak wyjdzie ci zima, a jak wyglada koszt rembaka i jaki koszt energi za m3 paliwa ???

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.