Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karbon smar


tomaszmarcinkuli

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Powiedzcie mi czy ktos uzywal karbon smaru jest to taki plyn w 1 l butelkach i 5 l baniakach czy cos to daje czy jest tylko przereklamowany dosyc drogi jak na taki plyn jesli juz ktos mial czy naprawde smaruje ze xhodzi podajnik ciszej i plynniej chodzi chyba o zmiekczenie wegla niz smarowanie podajnika?

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlewam szklankę na podajnik . Podajnik chodzi ciszej  .  Jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz .  Ja używam już 3 sezon.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja od 20 lat olej z frytek wlewam a jak zabraknie to za 5 zł kupisz w sklepie spożywczym .... produkt w 100% ekologiczny... i działa ..i na pewno nie gorzej.

Kosztów nie porównuję.

Yaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chyba trochę przesadzasz z tym olejem z silnika... :)) weź z kuchni olej jakikolwiek roślinny a nie lej brudasa... szkoda i siebie ale i sąsiadów...

Yaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej jadalny się sprawdza u mnie. Zacząłem próby jakiś tydzień temu. Narazie nie wiem ile wlewać i jak często, jak chrupie głośno to mu wlewam troszke. Pewnie im więcej tym lepiej ☺

Mam instalacje na rurach stalowych i podajnik słychać w całym domu. Olej wyciszył go znacznie. 

Nie wiem tylko czy nie wpływa to na produkcję sadzy w min. ilościach 

Silnikowego też bym nie lał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grzesiu napisał:

Nie wiem tylko czy nie wpływa to na produkcję sadzy w min. ilościach 

Silnikowego też bym nie lał. 

Witam.

Spokojnie możesz wlewać, najlepiej taką miarkę 250-300ml na kosz, tylko warunek wlej w większość w jednym miejscu na środku, ewentualnie co dwa worki wsypane trochę polać, jak większy kosz to i 1/2litra też nie będzie za dużo. A korzyścią jest jeszcze ochrona przed korozją.... :))

Yaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przypuszczam że to twoja sugestia..... przy takiej ilości węgla jest to jakiś promil... Jakbyś rozlał z 1-1,5 litra to pewnie byś coś zauważył.

Najlepiej jakbyś po wsypaniu np.2 worków polał troszkę całość, potem znów dwa i polać itd...lepiej tj. równomierniej będzie "nasmarowane"  :)) i ta cena :))

Yaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.