Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozpalanie automatyczne ekogroszku


bonanza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapalarki nie mam

Ale od lata korzystam z trybu letniego cwu, kociol sam sie rozpala i zagrzewa wode potem wchodzi w podtrzymanie i poten znowy rozpala i tak w kolko

Nie widze sensu dla zapalarki przy weglu przynajmniej na razie

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja miałem zapalarkę w swoim palniku (miałem bo sprzedałem) defro uni. Przy pracy w sezonie zimowym moim zdaniem nie ma sensu, tylko praca ciągła. Natomiast w sezonie letnim super sprawa :) U mnie piecyk odpalał się raz na dzień lub dwa w zależności od zużycia CWU. Moim skromnym zdaniem na sezon letni jak najbardziej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ceny. Fajny gadżet ale czy warto dopłacać? Jak kupowałem kocioł to była promocja i zapalarkę dostałem za symboliczną złotówkę. Używam jej w zasadzie tylko raz w sezonie rozpalając kocioł na jesieni. Ale też fajnie jest kliknąć "rozpalanie" i w zasadzie można już wyjść z kotłowni. Resztą zajmie się sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam owy gadżet , przydaje się jeśli ktoś nie lubi się bawić w rozpalanie ręczne, ważna sprawa by odpowiednio ustawić parametry zapalarki by wydłużyć jej żywotność.

Pytanie czy masz na to fundusze, ja podobnie jak kolega dostałem w promocji do kotła za złotówkę lecz pomimo tego i tak bym zainwestował.

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze czas rozpalania nie za długi, oraz czas rozgrzewania akurat w moim sterowniku wygląda to tak jak poniżej. Czas rozgrzewania mam wyłączony niepotrzeba by zapalarka się rozgrzewała, czas rozpalania dobieralem testowo kiedyś był około 15 min stanowczo za długo już ponad dwa lata pracuje na zapalarce i nic się nie dzieje. a6c5dc529171ee83d1a784df1961fe8f.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.