Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam drewniany domek posiadam w nim trociniak fi 100 mam pytanie czy wystarcza mi rury fi 100 czy muszą mieć większą średnice oraz jaką długość powinien mieć taki komin z fi 100 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez szakallo
      Witam,
      Zastanawiam się nad zakupem takiego wkładu,
      Thorma Alicante 8kW
      Po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku że zbyt duży byłby własny piec rakietowy z szamotu i paleniskiem typu batchbox .
      Pomysł przyszedł gdy zobaczyłem ten wkład, a może obudować go cegłą tak aby powstał taki ala akumulacyjny kominek.
      Czy ktoś cos podpowie o samej firmie Thorma lub lepiej o samym wkładzie Alicante, Valenica lub Almeria bo chyba to taka sama konstrukcja.
       Pozdrawiam

• Przez Radex
      Witam serdecznie prosiłbym o rady i pomoc w doborze jakiegoś kominka ,urządzenia do ogrzania lokalu nie całe 40m2
      A więc tak lokal jest w starej kamienicy ocieplonej grubym styropianem, nie znam dokładnej jego grubości ale więcej niż 15 cm .W lokalu nie ma możliwości na podpięcie ogrzewania gazowego a i o elektryczne się boje raz ze prąd nie jest tani, a dwa to to ze w ścianach są jeszcze bardzo stare instalacje elektryczne .Rozmyślałem tu o jakimś kominku czy coś takiego na drzewo, może jakiś węgiel a może piec na pellet ? mieszkanie jest mieszkaniem przejściowym dla mnie i dla mojej żony za dwa lub trzy lata to mieszkanie znów będzie stało pewnie puste ale do tego czasu musimy się czymś zagrzać w zimniejsze dni. obecnie stoi tu piecyk chyba na olej opałowy z którego nie chce korzystać i chce go zmienić na coś innego. na "piecyk " mogę wydać do 5-6 tys.

Jeżeli czegoś nie napisałem proszę napisać a dopisze co trzeba na dole dodam taki rysunek mniej więcej jak lokal wygląda

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.