Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem że dużo sobie życzysz za używany kociołek i będziesz miał ciężko , ja za kocioł z 2015 zawołałem z ceną 1/3 nowego i poszedł bez wywieszania ogłoszeń w dwa dni .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocioł sprzedany.

Posiadam do sprzedania pozostałości po kotle:

Powrót wody ciepłej do kotła z zaworem czterodrożnym regulowanym ręcznie+ kolanka, nyple, śrubunki  - 350 złotych;

Regulator ciągu powietrza 3/4" do kotła Honeywell używany - 100 złotych;

Regulator ciągu kominowego DARCO okrągły średnica 80 mm (jeszcze ponad 1 rok gwarancji) - 150 złotych;

Obejście pompy 6/4" -160 złotych;

Regulator temperatury PK -20 - 70 złotych.

Tel: 607 663 441

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez audilhr
      Sprzedam pompkę cyrkulacja jak na zdjęciu chodziła u mnie może tydzień po czym stwierdziłem że u mnie nie ma ona sensu. 250zł.

• Przez geszue
      Dzień dobry,
      mam do sprzedania sterownik DEFRO K1PRv2 z PID z najnowszym oprogramowaniem producenta wersja 2.4.7
      Sterownik sprawny (aktualnie steruje kotłem) i mało używany tzn. w listopadzie 2018 otrzymałem go jako nowy prosto od producenta na miejsce uszkodzonego sterownika w ramach obowiązującej gwarancji, na co mam stosowne dokumenty. Zgodnie z polskim prawem gwarancja dla urządzenia wymienionego na nowe bije od nowa. Poprzednia gwarancja do 2019-04.
      przeznaczony do kotłów C.O. o mocy 12-50 kW z podajnikiem ślimakowym przeznaczony do kotłów z zapalarką lub bez zapalarki (może zastąpić sterowniki K1Pv2 lub K1Pv3) możliwość aktualizacji do K1PRv3 poprzez samodzielną, nieskomplikowaną podmianę oprogramowania sterownika z pomocą pamięci usb ("pendrajw") w oparciu o oficjalne pliki udostępniane przez firmę Tech i za błogosławieństwem tejże firmy, zmiana ta wymaga dokupienia przepływomierza na wentylator kotła (tzw. turbinka) Sterownik K1PRv2 może z powodzeniem zastąpić sterownik K1Pv2, a po aktualizacji oprogramowania do K1PRv3 również K1Pv3. "K1PR" różni się od "K1P" możliwością obsługi Rozpalarki (literka R w nazwie sterownika). Nie oznacza to jednak, że rozpalarka musi być w kotle obecna np. u mnie jej nie ma, rozpalam ręcznie.

W razie pytań z chęcią udzielę dodatkowych informacji, prześlę zdjęcia itp. Mogę sprzedać przez Allegro jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo transakcji. Mogę wysłać za pobraniem.
      Cena: 799 zl.

• Przez wojtas85
      Sprzedam nową rurę spiro - taka sama jak występuje  oryginalnie w zestawie z palnikiem  Kipi - fi 60 mm
      Cena - 35 zł / mb
      https://www.olx.pl/oferta/rura-spiro-pellet-podajnik-palnik-kipi-CID628-IDxGlH4.html#b78f3e3668

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.