Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dofinansowanie 85% Do Wymiany Kotła.


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo w gminie rusza program dofinansowania na kolektory, PC, wymianę pieca opalanego biomasą (pellet). Na razie ciężko się cokolwiek dowiedzieć. Szczegóły będą niedługo znane. Ale ja mam parę pytań. Jak wyglądają te całe procedury, jak wyglądają audyty? Dostał ktoś z Was takie dofinansowanie? Co biorą pod uwagę wybierając tych, co dostaną pieniądze? Są jakieś kryteria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niedługo w gminie rusza program dofinansowania na kolektory, PC, wymianę pieca opalanego biomasą (pellet). Na razie ciężko się cokolwiek dowiedzieć. Szczegóły będą niedługo znane. Ale ja mam parę pytań. Jak wyglądają te całe procedury, jak wyglądają audyty? Dostał ktoś z Was takie dofinansowanie? Co biorą pod uwagę wybierając tych, co dostaną pieniądze? Są jakieś kryteria?

 

Wszystkiego dowiesz się od gminy, a dokładniej od operatora dofinansowania. U nas było publiczne losowanie kolejności realizowanych adresów (wydrukowane paski z adresem wyciągane przez sierotkę z szklanej kuli) , bo chętnych więcej niż przewidywała roczna pula na ten cel. Dopiero po losowaniu kolejności był BEZPŁATNY audyt dla tych, którzy zmieścili się w puli rocznej, uzgodnienie szczegółów technicznych. Audyt też po to, aby potwierdzić zgodność wniosku z rzeczywistością - jeżeli ktoś okrutnie nakłamał we wniosku to wypadał na koniec kolejki. Operator dofinansowania prowadzi za rączkę i pomaga we wszystkim, żadnych problemów, pełen luzik. Będzie Pan zadowolony ;)

 

edit: po wpisie zauważyłem, że załapałem się na wykopki :D Mistrzu, daj znać jak to wyglądało u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.