Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocieplenie Stropu Piwnicy


windows160

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam piwnicę pod całym domem. Dwa pomieszczenia są praktycznie w ogóle nie używane. Chciałbym w tych dwóch pomieszczeniach ocieplić strop i się zastanawiam w jaki sposób tego dokonać. Piwnica ma wysokość max 1,74m a najniżej jest na wysokości 1,62m. W tych dwóch pomieszczeniach sufit nie jest płaski a ma łuki, dlatego taka różnica wysokości. Pomieszczenia maja około 35m2.

Jak myślicie, jakim sposobem byłoby najlepiej ocieplić strop? Natryskowo czy może wełną. Nie ukrywam, że koszta grają dużą rolę.

Dodam, że w piwnicy jest wilgotno tj. ok 88% wilgotności.

Liczę na pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

wełna w piwnicy raczej odpada , pianką można to robić ale musi być zamkniętokmórkowa a nie ta z marketu otwartokom..... ale są jeszcze pianki prawie profesionalne takie jak robią dachy ale w tubce nazywa się to POLYNOR  kiepsko to gdzieś kupić bo sklepy tego nie mają ale jeden kosztuje ok 50 zł i wystarczy na 2 m2 podobno , jest to ruski środek jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

To mnie będzie rdzewiał bo kleiłem tylko do tych profili wystających a te zapadnięte są dalej otwarte i pow i wilgoć pewnie będzie swoje robić , trzeba będzie to wiosną jednak robić pianką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.