Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura Zaworu Wbudowanego


kwinto30

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam mam pytanie dlaczego w moim piecu brak jest czujnika spalin i czy on jest wymagany oraz nie wyświetla mi temperatury zaworu wbudowanego czy to są opcje  czy instalator mi nie zamontował ? i jaka powinna być temperatura zaworu wbudowanego i co on daje . oraz w jakiej pozycji powinien być zawór 4 drogowy mam taki (wita )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, napisz jaki masz piec i sterownik. Pewnie nie masz zaworu w piecu, tylko masz w sterowniku opcję sterowania zaworem za pomocą siłownika, który musisz dokupić i zamontować na zaworze 4d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Witam mam pytanie dlaczego w moim piecu brak jest czujnika spalin i czy on jest wymagany oraz nie wyświetla mi temperatury zaworu wbudowanego czy to są opcje  czy instalator mi nie zamontował ? i jaka powinna być temperatura zaworu wbudowanego i co on daje . oraz w jakiej pozycji powinien być zawór 4 drogowy mam taki (wita )

Ale nie wiemy jasno czy to 4d jest z silownikiem , czy wgl masz czujnik na sondzie ktory dostaje sie od defro chyba 4szt  czy wgl zmieniles w ustawieniach sterownika zawor wbudowany jako zalaczony .

Temp.zaworu jest uzalezniona od kwesti jaka temperature sobie ustawisz czy to manual czy w automacie (o ile posiadasz zawor z silownikiem)

W twoim piecu sterownik nei posiada PID-a stad brak czujnika temperatury spalin. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale nie wiemy jasno czy to 4d jest z silownikiem , czy wgl masz czujnik na sondzie ktory dostaje sie od defro chyba 4szt  czy wgl zmieniles w ustawieniach sterownika zawor wbudowany jako zalaczony .

Temp.zaworu jest uzalezniona od kwesti jaka temperature sobie ustawisz czy to manual czy w automacie (o ile posiadasz zawor z silownikiem)

W twoim piecu sterownik nei posiada PID-a stad brak czujnika temperatury spalin. 

 

tutaj masz link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=-ZpFH3XdVeE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sruba na dole kanalu powietrza jest do systemu strazak a konkretnie do spuszczania wody po reakcji strazaka na gaszenie wegl, dokrec lub uszczelnij niech z niej nie dmucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.