Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Śmieciucha Na Podajnik-Schemat


jdario

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o podesłanie schematu podłączenia pieca skam-p z sterownikiem sppv2. Do tej pory użytkuję śmieciucha na jednej pompie z kotłowni na rozdzielacze parter (grzejnik 25żeber, przedpokój 5 żeber, pokój 10ż, podłogówkana rtlach -kuchnia-salon ok 50 m, i przedpokój 15m, łazienka suszarka). drugi rozdzielacz na poddaszu (3 pokoje każdy po 10żeber, łazienka suszarka, podłogówka łazienka i przdpokój ok 30m). Mam złe doświadczenia z hydraulikami w mojej okolicy a chciałbym mieć pewność że będzie instalacja zrobiona prawidłowo bez błędów. Chciałbym zainstalować trzy pompy CO,CWU, podłogówka oraz mieszacz, rozdzielić podłogówkę na osobne rozdzielacze na parterze jak i na górze. Nie wiem jak ma być to rozwiązane w instalacji najlepiej piec ma dwa wyjścia ciepłej wody tak by było osobne na CWU, czy pompa CO ma być na powrocie, sterownie na czujkach temp. zewnętrzej, spalin. Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podłączę się do tematu, gdyż na takim samym schemacie będzie wykonana instalacja w mim domu. Pytanie mam do znawców. W przypadku zastosowania zaworu 4d jako ochrona powrotu + głowice termostatyczne na nowych grzejnikach nie będzie problemu z poprawnym działaniem instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.