Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Zapowietrzaniem Kaloryferów


sxe

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowietrzyłem zgodnie z sugestiami , ale odpowiedź dam za pare dni .

Mam jeszcze jedno pytanie , na innych forach jest już ten problem , ale wszystkie metody są nieskuteczne.

Chodzi o silnik podajnika .

Mam 120w niebieski połączony z motoreduktorem i strasznie buczy ,do tego stopnia , że czasem budzę się w nocy .

Na razie wypróbowałem owinięcie klina silnika szkotem oraz wsadziłem uszczelkę miedzy silnik a reduktor poprawa niemal niezauważalna.

Oddałem też motoreduktor do producenta , ale jego zmiany też nic nie poprawiły

Piec stoi  w 4 miejscach podparcia na kilku blaszkach,

Może ktoś ma podobny problem i udało się go rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko 

Czekamy na rezultaty oby bylo po klopocie

A co do podajnika to nigdy takiego nie mialem i nie interesowalo mnie to nigdy wiec nie mam pojecia na ten temat 

Lecz moze masz zle wypoziomowany ten podajnik lub cos w tym stylu moze trzeba gdzies tam cos na smarowac tylko   nie wiem czy to w ogole ma cos z tym wspolnego 

 

Albo to taki silnik ktory glosno pracuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/odpowietrznik-1-2-automatyczny-z-zaworem-na-pion-i4159631801.html

 

takie mam i swietnie sie sprawdzaja tylko ze do grzejnikow to kontowe beda lepsze 

podobno firma flanco czy flamco robi dobre ale sa drogie moze kup jeden taki tani jak cos i zobacz czy bedzie zdawal egzamin jak by opcja Starana sie nie sprawdzila 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.