Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc W Instalaci


glono2

Rekomendowane odpowiedzi

To jest schemat mojej instalacji pompa 1-i pompa 2-zaznaczone na zielono i pomarańczowo nie istnieją w instalaci mam obecnie pompe numer 3 na powrocie zimnej wody mam zawór kulowy którego nie zaznaczylem zakręcając ten zawór cały obieg wody chodzi mi tylko na bojler.do tej pory wszystko było wygodne i nie stanowiło problemu.A więc w czym problem ----

Załozyłem regulator pokojowy i teraz bym chciał dołozyc pompke do bojlera w miejscu zaznaczona na zielono i moje pytanie brzmi czy zakładając pompke na bojler pompa nr 3 bedzie w dobrym miejscu czy trzeba ją przeniesc na pozycie nr 1 zaznoczono na pomarańczowo wiem ze trzeba zastosowac zawory zwrotne których nie naniosłem ,a drugie pytanie w którym miejscu moge się wpiąc z ogrzewaniem podłogowym.

post-41516-0-50862100-1389638972_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominales wcześniej nic o zaworze mieszajacym wiec pomyslalem ze probujesz zrobicc jakas prowizorke a tu prosze porzadny sterownik

 

A wiec pompe 3 dajesz wmiejsce 1 oraz montujesz pompe bojlera ktora moze tez byc zarazem pompa kotlowa

 

Pamietaj aby prawidlowo podlaczyc naczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.