Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06/10/25 uwzględniając wszystkie działy

  1. I dzisiaj przyszedł Ekosun z Atexa. W momencie podnoszenia worka wiedziałem już że jest absolutnie suchy. Jeden losowo rozcięty worek to potwierdził. Frakcja jak widać na zdjęciu. Niestety kocioł odpalony zostanie dopiero we wrześniu/październiku więc na test przyjdzie poczekać. Ale dałem jeden worek bratu na grzanie wody. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ma praktycznie identyczny kocioł. Z całego serca odradzam PGG. Załamiesz się ilością popiołu. W tym roku wypaliłem całą Karolinkę i jeżeli tylko to będzie możliwe, to nigdy więcej. Brat pali Pułkownikiem i jest zachwycony. Ja w tym roku paliłem jeszcze Grudniem i tutaj miałem problem z tym węglem w podtrzymaniu (gasł). Natomiast w trybie ciągłym wszystko super.
    1 punkt
  2. Cześć, Z ogromną radością przeczytałem Twoją wiadomość – zarówno gratulacje, jak i podziękowania należą się właśnie Tobie, za przemyślaną i wartościową propozycję, a przede wszystkim za piękny gest serca, który zasługuje na najwyższy szacunek. Chciałbym jednak z pełnym szacunkiem wyjaśnić, że przewidziana w konkursie nagroda miała formę bonu na zakupy w naszym sklepie. Zgodnie z regulaminem oraz charakterem nagrody, nie jesteśmy w stanie zrealizować jej w formie pieniężnej darowizny, nawet na tak szczytny cel, jak wskazane przez Ciebie schronisko. Zależy nam jednak, aby ten gest nie przeszedł bez echa. Dlatego, jeśli pozwolisz na drobną alternatywę, chętnie przekażemy na rzecz schroniska w Chorzowie produkt z naszego asortymentu o równowartości nagrody – coś, co będzie mogło realnie pomóc np. przy modernizacji instalacji w budynku schroniska lub wesprze ich działania w praktyczny sposób. Jesteśmy także otwarci na wspólną inicjatywę — może uda się zaproponować coś, co połączy naszą branżę z realną pomocą? Oczywiście, jeśli mimo wszystko Wolałbyś skorzystać z bonu osobiście bądź przekazać go komuś z rodziny lub znajomych – pozostaje on do dyspozycji. Z wyrazami szacunku i podziękowaniami za wzór postawy obywatelskiej i ludzkiej, Tomasz Bies
    1 punkt
  3. Dzień dobry :-)))) Ależ niespodzianka ! Jest mi niezmiernie miło czytać takie informacje, tym bardziej że Forumowiczowie podali naprawdę dobre pomysły, jak usprawnić w sumie ten prosty element. A co do samych "karteczek", no dobra robota :-) ! W sumie ja bym czegoś takiego oczekiwał kupując rozdzielacz. Ale uwaga ( a sprzedam Wam kolejny pomysł :-)), niech drukarnia doda kilka takich "samoprzylepów" pustych, nie wypełnionych lecz z innego papieru, takiego bardziej chropowatego - choć z klejem z drugiej strony. Wtenczas, ten użytkownik, w którego "rozmieszczenie pętli" nie traficie, będzie mógł samodzielnie wypisać piórem swoją własną, unikalną nazwę :-). A co do rozliczenia nagrody Drodzy Państwo, cóż mam obecnie troszkę inne priorytety. Nie są one związane z hydrauliką, choć tę bardzo lubię. I dlatego mam do Państwa propozycję i prośbę jednocześnie. Jeśli jest taka możliwość, proszę o przelanie kwoty, którą wygrałem na wybrane przez Państwa schronisko dla zwierząt. Jeśli mogę zasugerować schronisko, to wyszukałem nieopodal Was schronisko w Chorzowie ( www.schroniskochorzow.pl ) – ok. 70km od Państwa siedziby. Jeśli Państwo przekażecie tę darowiznę, to proszę o wklejenie na tej stronie dokumentu potwierdzającego taką operację z uwidocznionymi danymi na tyle, na ile to możliwe i bezpieczne dla Państwa. Myślę i wiem, że ten nietypowy wkład Państwa pracy zaprocentuje w przyszłości. A moja osoba, choć w ten skromny sposób przy okazji będzie mogła komuś pomóc. Z wyrazami szacunku, Sandek
    1 punkt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.