Tam gdzie są naczynia przeponowe, to muszą być zawory bezpieczeństwa.
Na zasilaniu wężownicy od wody użytkowej trzeba ZB-6bar + zaw zwrotny, na wężownicy PC ZB 2,5 bar, na wężownicy kotła tak samo ZB 2,5 bar.
Na samym buforze pewnie też ZB 2,5 bar.
Najlepiej weź to narysuj, dodatkowo tam gdzie zaw bezp 2,5 bar potrzeba manometrów aby kontrolować ciśnienia w układach.