Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy Ostatni Grzejnik Nie Grzeje


Trevo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem dołozyć jeden grzejnik panelowy u syna w pokoju, stare budownictwo ,okna nie szczelne, więc zimno, ale grzejni nie grzeje.Przy napełnianiu instalacji przez piec od dołu ciepłą wodą zagrzał się tylko do połowy, natomiast jak już wszystko się odpowietrzyło i ruszyło ogrzewanie z pompą nawet na 3 biegu,pompa na zasileniu przy wyjściu z pieca, to grzał tylko trochę w miejscu gdzie wpływa ciepła woda do grzejnika reszta zimnapost-59809-0-88514100-1413275404_thumb.jpgpost-59809-0-69798600-1413275443_thumb.jpgpost-59809-0-25927700-1413275487_thumb.jpgpost-59809-0-30720500-1413275563_thumb.jpgpost-59809-0-21731000-1413275632_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi niestety doradził sprzedawca że w tej konfiguracji czyli oba grzejniki idą z zasilania tzn z tego trujnika to będzie działac pytałem go jeszcze czy nie za mała średnica tych pexów ale też powiedział że z pompą pójdzie,czyli jak wstawie tam jakiś zawór to będzie ok? bo mam ograniczoną możliwość w cm od grzejnika do ściany jest 11 cm bardzo bym prosił o podanie jaki zawór i czy na odpływie na dole tego zielonego też trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno czy jak zwieksze średnice tego trójnika "dopływu" to coś pomoże oraz jak bym zamienił odpływ z białego i dał po przekątnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobie dzisiaj tzn przyblokuje zielony trochę i zdejmę tą głowice zobaczymy czy pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzejnik biały ruszył zrobił sie cały ciepły teraz pewnie kwestia  doregulowania zielonego bo on z koleji niegrzeje cały ale myślę że idzie w dobrym kierunku zastanawia mnie czy jak bym zmienił te pexy 16 na 20 czy będzie lepiej ale znowu koszta czego bym chciał uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przed zielonym zawór kulowy a na białym zdjąłem głowice tak jak pisałeś i terz kulowy pełny przepust dolny odpływ odkręcony na maxa ale sie zastanawiam nad kulowym mniej oporów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostawić tak jak jest ?nie zmieniać średnic bo na razie jest w miarę ciepło na dworze ale w mocne mrozy płytowy szybko stygnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki tak zrobię dziękuję wam bardzo za pomoc i w razie czego liczę na was i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.