Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bhp I Komin


kazik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ekipa dociepliła mi komin stalowy nad dachem . Pomimo bardzo trudnych warunków na dachu, roboty przebiegły sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie, dzięki stopniom i ławie kominiarskiej.

Rurę okręcono specjalnie wzmacnianą wełną mineralną, na to zewnętrzny płaszcz z ko. i na wierzch daszek zamocowany obejmą do rury wewnętrznej.

Koszt ocieplenia z materiałami -240 zł.

Pan Wojtek z ekipą podziękował mi za wykonanie infrastruktury kominiarskiej na dachu.

Ze swoje strony dodam, że tego typu urządzenia powinny znajdować się na każdym dachu, bo kominiarz to też człowiek :)

Pozdrawiam ze wsi ....zawianej.

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ze wsi ....zawianej.

Kazik

 

Witam.

" ....wsi..... zawianej" ? Bo numer zalany?

KAZIK do wyborów daleko, a Ty już "wyborczą" z "elektoratem". Ere.. tfu elekcję masz pewną. Do tej pory nie chodziłem na wybory, ale dla Ciebie pójdę....

saf...

Jakie ramię jest Twoim ramieniem, czy nie mieścisz się w żadnych ramach a może ramionach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybory nie CHUDŹ bo nie wiesz na kogo głosować. Jak się mnie ładnie spytasz to Ci powiem. Chętnie bym na prezydenta startował, ale Korzenie mam nie Te ;). Ostatnio mi Śwagier powiedział, że więcej w ten komin inwestuję niż w żonę i muszę Ci powiedzieć, że się wiele nie pomylił.

Koszernej obecnie nie mogę, bo coś mi na oskrzelach siedzi. Ale chętnie Bym ;)

DE-FI-e ciekawie piszesz Cuś podobnie jak Gąbrowicz.

Trzymaj się mocno

 

Kazik - kandydat

 

PS. Jak się nie nauczysz wklejać zdjęciów to nie gadamy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... znasz sposób , żeby tak poplocić ? Forum na to za poważne?!? A nie ma wyborczej w półlitrówkach? No i jakie ramię jedynie słusznej i twojszej partii jest Ci bliskie? Ja jestem apolityczny bo mnie irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ? Ja jestem apolityczny bo mnie irytuje

 

I tu Popełniasz błąd fundamentalny. ONI chcą by PROSTy lud nic nie kumał, a polityka to Fe. I tym sposobem My durnota wybieramy durnoty pochodzenia fenicjańskiego. Czy chciałbyś mieć ojca niedobrego, Prezydent to Ojciec narodu, tylko jakiego(hanuki).

Smutnum jak to piszę, szczerze, aż do bólu. Tak więc kto apolityczny to rani Polskę.

A moje grono druhów to Ci co Sienkiewicza wolą od zboczonej Ferdydurke. A kto my? Niewielu nas, a inteligentny jesteś to się kapniesz. Jesteśmy jak głos wołającego na pustyni, ośmieszani, ale dumni bo My stąd, poczekamy na lepszy czas.

Pardon, żem w nuty wysokie uderzył, ale larum grają, a Wy co? W kotłach jeno palicie i się grzejecie :angry:

I tak to remont komina polityczny się stał.

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasami jak dym zaleci, to i łzę trzeba uronić i to tak na poważnie, za to, że byśmy spokojnie mogli sobie palić i oplatać to i owo, Polacy ginęli.

Jak więc mniemam, że pomimo czasami frywolnego języka, tak na prawdę ludzie z nas na "wysokim poziomie".

Jest bowiem czas na żarty, ale i zadumę.

Kazimierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.